Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19161) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Śmierć na ulicy

Dodano: 16.11.2013 08:51
Źródło: LM.pl
Do tragicznego wydarzenia doszło w piątkowy wieczór w Kole. Mężczyzna przejeżdżający ul. Sienkiewicza zobaczył leżące na jezdni zwłoki.

Niedaleko, w rowie znajdował się samochód. W środku volkswagena golfa nie było jednak nikogo. Na miejsce natychmiast przyjechały służby ratunkowe. Policjanci rozpoczęli poszukiwania kierowca golfa, bo w tej chwili najbardziej prawdopodobne jest to, że to właśnie on śmiertelnie potrącił człowieka.

Jak dotąd nie udało się także ustalić tożsamości tragicznie zmarłego mężczyzny. Jego wiek szacowany jest na około 50-60 lat. 


  • Śmierć na ulicy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   wypadek,   policja,   komunikacja,   śmiertelny wypadek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

smutne i tragiczne
Dodano: 16.11.2013 08:55    Przez: ~fa
mozesz sobie byc ateista a nawet pedalem ale nie obrazaj tych co wyznaja wiare.
Dodano: 16.11.2013 13:34    Przez: ~do atei
Ludzie to tez są mógł mu pomóc moze by przezył a nie uciekac Kondulencje dla rodziny
Dodano: 16.11.2013 09:09    Przez: ~:((((((((((

KOMENTARZE

smutne i tragiczne
Dodano: 16.11.2013 08:55    Przez: ~fa
Ludzie to tez są mógł mu pomóc moze by przezył a nie uciekac Kondulencje dla rodziny
Dodano: 16.11.2013 09:09    Przez: ~:((((((((((
Był pijany to uciekł.
Dodano: 16.11.2013 13:08    Przez: ~O!
co się dzieje w tym kraju.....
Dodano: 16.11.2013 11:58    Przez: ~....
co na to kosciol? w koncu 95 % to katolicy, a tu nie dosc ze wypadki to takie rzeczy, gdzie cale te dyrdymaly o bliznim?
Dodano: 16.11.2013 13:19    Przez: ~atei
pujdą poplują w ucho księdzu i mają rozgrzeszenie i dalej hulaj dusza piekła nie ma
Dodano: 16.11.2013 19:54    Przez: ~kopytko
pier
Dodano: 17.11.2013 20:50    Przez: ~as
mozesz sobie byc ateista a nawet pedalem ale nie obrazaj tych co wyznaja wiare.
Dodano: 16.11.2013 13:34    Przez: ~do atei
Właśnie. Być wierzącym to być kimś. Być niewierzącym to być byle kim.
Dodano: 17.11.2013 03:56    Przez: ~Jasiu
Ja jestem ateistą,ale to nie oznacza,że nie wierzę.Cały czas mam wiarę w to,że zmądrzejesz,a jeśli tak się nie stanie to chociaż zaczniesz przestrzegać przykazań swojego góru i przestaniesz obrażać bliźnich o innych poglądach.Dla mnie katolik to też człowiek i zasługuję na szacunek tak samo jak każdy inny i nigdy nie powiem,że jest byle kim.Morał z tego taki,że ateista ma więcej miłości w sercu niż nie jeden katolik.Pozdrowionka i niech góru ci wybaczy
Dodano: 17.11.2013 12:11    Przez: ~Alex
własnie
Dodano: 17.11.2013 20:50    Przez: ~as
wiesz co...twoja wypowiedź nie zasługuje na komentarz....pomodlę się za ciebie...
Dodano: 18.11.2013 09:18    Przez: ~qwed
Jasiu........... wężykiem........wężykiem.......
Dodano: 17.11.2013 08:39    Przez: ~donald
Ile zapłacą za informację.
Dodano: 17.11.2013 10:16    Przez: ~KLAWISZ