Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19157) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Mikołajowa zumba

Dodano: 10.12.2013 15:16
Źródło: LM.pl

Ponad 200 małych koninian bawiło się na placu Wolności. Podczas mikołajkowej zabawy symbolicznie odpalone zostały lampki na miejskiej choince.

W tym roku mikołajkowej imprezie przeszkodziła pogoda. Przez wichurę została ona przeniesiona z 6 grudnia na dzisiaj. Kilkudniowe opóźnienie jednak nie przeszkodziło w doskonałej zabawie.

Na rynku nie zabrakło maluchów, które w napięciu czekały na św. Mikołaja. Ten, przyjechał do dzieci nie saniami a samochodem nauki jazdy. - Nie ma śniegu, więc Mikołaj musiał wybrać inny środek transportu – mówiła prowadząca imprezę Urszula Maciaszek.

Były cukierki i prezenty oraz gigantyczny list do św. Mikołaja. Maluchy wpisywały na nim swoje świąteczne życzenia.

Kulminacyjnym momentem było zapalenie lampek na dziesięciometrowej choince. Jak zwykle symbolicznie odpalił je prezydent Józef Nowicki wspólnie z wiceprezydentami i posłem Tomaszem Nowakiem. Później wszyscy, razem ze św. Mikołajem i dziećmi tańczyli zumbę.  



  • Mikołajowa zumba
  • DSC_0481
  • DSC_0333
  • DSC_0334
  • DSC_0335
  • DSC_0338
  • DSC_0339
  • DSC_0341
  • DSC_0347
  • DSC_0349
  • DSC_0350
  • DSC_0352
  • DSC_0354
  • DSC_0356
  • DSC_0361
  • DSC_0362
  • DSC_0364
  • DSC_0367
  • DSC_0370
  • DSC_0371
  • DSC_0373
  • DSC_0376
  • DSC_0382
  • DSC_0384
  • DSC_0387
  • DSC_0391
  • DSC_0392
  • DSC_0395
  • DSC_0409
  • DSC_0412
  • DSC_0415
  • DSC_0418
  • DSC_0426
  • DSC_0430
  • DSC_0432
  • DSC_0436
  • DSC_0439
  • DSC_0440
  • DSC_0442
  • DSC_0449
  • DSC_0454
  • DSC_0459
  • DSC_0462
  • DSC_0463
  • DSC_0466
  • DSC_0468
  • DSC_0470
  • DSC_0471
  • DSC_0474
  • DSC_0477
  • DSC_0480

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zumba to tradycyjny staropolski taniec?
Dodano: 10.12.2013 15:36    Przez: ~zulu gula
Nawet się nie było trzeba przebierać.
Dodano: 10.12.2013 15:37    Przez: ~dziad mróz
PANIE NOWICKI ZAJĄĆ SIĘ TRZEBA MPEC, WODOCIĄGAMI CZYLI KONIŃSKIMI SPÓŁKAMI I ODSNIEŻANIEM DRÓG CO BYŁO WIDAĆ W PIĄTEK 6 GRUDNIA 2013 A NIE POKAZYWANIE SIĘ NA PLACU I GRANIU NA DZIECIACH !!! DLACZEGO WPROWADZONO RACHUNKI ZA WODĘ? PO TO ABY KAŻDEGO MIESZKAŃCA RĄBAĆ NA OPŁACIE STAŁEJ CZYLI 8,80 CO MIESIĄĆ ZŁODZIEJSCY PREZESI!!
Dodano: 10.12.2013 20:05    Przez: maciek
mikolaj niech zainteresuje sie działamiami SM NA KONINSKIM ZATORZU ! I cała zgraja udajacych tam pracownikow ! łacznie z omiataczami blokow ....
Dodano: 10.12.2013 16:24    Przez: ~ciapek

KOMENTARZE

a z episkopatu kto był?
Dodano: 10.12.2013 17:59    Przez: ~zakalec
Super zabawa. Pozdrowienia dla pana Waszkowiaka..
Dodano: 10.12.2013 18:03    Przez: ~Była studentka WSKM.
OJ PRZYLIZAŁAŚ WAZYLINO!!!! CIEKAWE W CZYM CI POMÓGŁ W TYCH STUDIACH I ZA CO?
Dodano: 10.12.2013 19:54    Przez: maciek
A pan Białkowski gdzie ???
Dodano: 10.12.2013 19:23    Przez: ~mj
A Święty Mikołaj ma prawo jazdy?
Dodano: 10.12.2013 20:18    Przez: ~kursantka
jak tam było 200 osób to ja jestem św Mikołajem....
Dodano: 10.12.2013 20:47    Przez: ~...
Zawsze zastanawia mnie, że nauczyciele i dzieci w szkołach zostają zmuszeni do udziału w imprezach organizowanych przez tę Panią i wszyscy się na to pokornie zgadzają. A może by tak Pani zrobiła coś dla osób chętnych czy potrzebujących a nie z przymusu z wykorzystaniem uczniów? Uważam również, że rodzic powinien wyrazić zgodę na udział dziecka w takim "wydarzeniu" zamiast lekcji.
Dodano: 10.12.2013 21:00    Przez: ~ewa
...ale ta pani ma ładne kraciaste majtki i chętnie wytarmosiłbym ją gdybym się nie bał żony.
Dodano: 10.12.2013 21:17    Przez: ~szczery do mdłości
To nie ta pani.
Dodano: 10.12.2013 21:59    Przez: ~awe
ta pani nie,ale tamta,owszem,jak najbardziej.
Dodano: 10.12.2013 22:14    Przez: ~też zainteresowany
Ładna darmowa reklama nauki jazdy. Za rok jak chcę swoim oklejonym samochodem przywieź Mikołaja. A dzieci teraz wezmą zapałki w domu i będą zapalać lampki. BRAVO BRAVO
Dodano: 10.12.2013 21:02    Przez: ~wojtek
To nie był prawdziwy Mikołaj. Prawdziwy musiałby przynieść niegrzecznym rózgi. Na zdjęciach widzę co najmniej trzy takie osoby: Nowak, Nowicki, Waszkowiak. Ale może oni już nie wierzą w świętego Mikołaja?
Dodano: 10.12.2013 21:10    Przez: ~reni
list długi,to znaczy,że potrzeby duże,a tu cukierki.i jeszcze sie szczyle musiały nabiegać,żeby dostać.
Dodano: 10.12.2013 21:21    Przez: ~matka poldka
ludzia sie nie dogodzi..kazdy musi dodac swoje 5gr.nie na temat.
Dodano: 10.12.2013 21:28    Przez: ~moje_zdanie
walczyliśmy o wolność wypowiedzi,nie to co za komóny.
Dodano: 10.12.2013 21:58    Przez: ~kókiz
2 z 3
<<123>>