Dzisiaj jest sobota 16 listopada 2019, imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19164) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 29.03.2014 15:01
Źródło: LM.pl

Około 200 osób pojawiło się na pierwszej akcji dog walking. Spacer został zorganizowany przez konińskie schronisko dla zwierząt. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Pooglądaj sobie i już!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

super akcja !!! Pozdrawiam z Niemiec :) Mam nadzieje że w Naszym mieście będzie więcej takich akcji a ludzie przestaną pisać te depresje komentarze typu ''lepiej by ludziom pomogli '' . Jak chcecie pomagać ludziom to pomagajcie a nie krytykujecie ludzi którzy poświecili swój wolny czas na spacer z psami zamiast siedzieć przed komputerem i użalać się nad sobą !!!
Dodano: 29.03.2014 15:38    Przez: ~x
super akcja,wiecej takich prosze:)
Dodano: 29.03.2014 17:05    Przez: ~uczestnik
Lola Ty nawet nie wiesz o czym Ty piszesz . Serdecznie współczuję.
Dodano: 29.03.2014 15:43    Przez: ~Basia

KOMENTARZE

Do roboty niech sie ludzie lepiej wezną a nie spacerki i zabawa !!
Dodano: 29.03.2014 15:22    Przez: ~Lola
wezmą, jeśli już, weź się lepiej za słownik a nie za dyrygowanie
Dodano: 29.03.2014 18:25    Przez: ~k
Polacy czy Wy nie widzicie że zostaliście wzięci na spacer ?Prowadzą was na coraz krótszej smyczy podsuwając Wam tematy zastępcze abyście tylko nie spostrzegli gdzie Was prowadzą?
Dodano: 29.03.2014 19:56    Przez: ~spacerowicz realista
super akcja !!! Pozdrawiam z Niemiec :) Mam nadzieje że w Naszym mieście będzie więcej takich akcji a ludzie przestaną pisać te depresje komentarze typu ''lepiej by ludziom pomogli '' . Jak chcecie pomagać ludziom to pomagajcie a nie krytykujecie ludzi którzy poświecili swój wolny czas na spacer z psami zamiast siedzieć przed komputerem i użalać się nad sobą !!!
Dodano: 29.03.2014 15:38    Przez: ~x
Usypiać wszystkie bezpaskie pchlarze i po kłopocie !!
Dodano: 30.03.2014 08:05    Przez: ~ad
Lola Ty nawet nie wiesz o czym Ty piszesz . Serdecznie współczuję.
Dodano: 29.03.2014 15:43    Przez: ~Basia
Polska język, trudna język. Podobno jest ustawa o ochronie języka. Nie można po prostu zorganizować 'Spaceru z psem' tylko jakiś koszmarny dog walking. Wioskowi organizatorzy aspirują do lepszego świata, szkoda że w ten sposób.
Dodano: 29.03.2014 16:18    Przez: ~Obywatel nr 1
świetna akcja mam nadzieję ze będzie ich więcej i zawszę będę brać udział ;-) pozdrawiam
Dodano: 29.03.2014 16:40    Przez: ~dosia
super akcja,wiecej takich prosze:)
Dodano: 29.03.2014 17:05    Przez: ~uczestnik
a i przy okazji to nie mogą se zaodoptowac pieska to codziennie bedzie mial z kims wyjsc chociaz.siedz rok w klatce i tylko zas na jedna akcje w roku wyjdz.
Dodano: 29.03.2014 17:22    Przez: radarek84
Wypuścić wszystkie więzione bezprawnie psy. Wolność dla psubratów. To są nasi mniejsi bracia. Wypuścić sukinsynów.
Dodano: 29.03.2014 18:23    Przez: ~Qń
BOMBA POMYSŁ!!! Super.
Dodano: 29.03.2014 18:48    Przez: ~as
Rozwiązanie problemu mogłoby być na stałe zwolnienie z podatku za psa zaadoptowanego. Do tego nie pobieranie przez schronisko w Koninie opłat za adopcję, tak jak robią to inne schroniska. Jestem za takimi akcjami, ale nie tylko jak jest ciepło, ale cały czas i bliżej ludzi, a nie z dala. Częste rozdawanie ulotek wśród mieszkańców Konina i innych ościennych miast itd. itd.
Dodano: 29.03.2014 18:54    Przez: ~Ja
1 z 2
12>>