Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18010) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Pooglądaj sobie!

Dodano: 26.04.2014 18:38
Źródło: LM.pl

Sezon czas zacząć! Motocykliści po zimowej przerwie pojawili się na drogach. Bez ideologii i bez komentarza. Pooglądaj sobie i już!

  • Pooglądaj sobie!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo dużo jeżdżę po całym kraju. Kto mi wytłumaczy jak to jest, że jak spotykam motocyklistów na trasie, z jakimiś bagażami turystycznymi na blachach z miejsca bardzo oddalonego od tego, w którym się znajdujemy to pełna kultura, tłumiki niewiele głośniejsze niż w samochodzie, żadnych długich świateł, życzliwość, zero przepychania na siłę, jeśli nie ma ku temu warunków, prędkość w granicach rozsądku, nie jadą "ławą" jak krowy idące do obory. A jeśli mamy doczynienie z "motocyklistami" krążącymi po mieście, co pięć minut przez dwie godziny przejeżdżającymi tą samą ulicę (jak by coś tam zgubili a potem szukali) albo jadącymi na "WIELKI ZLOT" z Konina do Kazimierza B. czy Wilczyna, aby zjeść kiełbaskę to są same przeciwności tego, co napisałem powyżej?
Dodano: 26.04.2014 19:07    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Niewielu w tych zgrajach jest prawdziwych motocyklistów!
Dodano: 26.04.2014 18:48    Przez: ~MAGNETO
U nie których kultura ale przeważnie to debile brak kultury
Dodano: 26.04.2014 19:29    Przez: ~SS
Konińska komenda policji jest jedną z najlepiej ocenianych jednostek w kraju.Dlatego nie zareaguje wreszcie i nie zabierze się za grupy zbierające się na parkingu przy telekomunikacji aby nie psuć sobie opinii i statystyk.
Dodano: 27.04.2014 05:44    Przez: ~Qń
Z takimi motocyklistami chętnie rozmawiam a nawet na drodze przepuszczam.
Dodano: 27.04.2014 10:29    Przez: ~Dietrich von Altenbur ...

KOMENTARZE

Niewielu w tych zgrajach jest prawdziwych motocyklistów!
Dodano: 26.04.2014 18:48    Przez: ~MAGNETO
Bardzo dużo jeżdżę po całym kraju. Kto mi wytłumaczy jak to jest, że jak spotykam motocyklistów na trasie, z jakimiś bagażami turystycznymi na blachach z miejsca bardzo oddalonego od tego, w którym się znajdujemy to pełna kultura, tłumiki niewiele głośniejsze niż w samochodzie, żadnych długich świateł, życzliwość, zero przepychania na siłę, jeśli nie ma ku temu warunków, prędkość w granicach rozsądku, nie jadą "ławą" jak krowy idące do obory. A jeśli mamy doczynienie z "motocyklistami" krążącymi po mieście, co pięć minut przez dwie godziny przejeżdżającymi tą samą ulicę (jak by coś tam zgubili a potem szukali) albo jadącymi na "WIELKI ZLOT" z Konina do Kazimierza B. czy Wilczyna, aby zjeść kiełbaskę to są same przeciwności tego, co napisałem powyżej?
Dodano: 26.04.2014 19:07    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Z takimi motocyklistami chętnie rozmawiam a nawet na drodze przepuszczam.
Dodano: 27.04.2014 10:29    Przez: ~Dietrich von Altenbur ...
Bo ci pierwsi są dla "fanu", a ci drudzy dla szpanu. Najgorsze jest to, że ci pierwsi są oceniani przez pryzmat tych drugich.
Dodano: 27.04.2014 14:08    Przez: ~Loxley
Bo w wiekszości to motocykliści DEBILE..jeżdżący najczęściej bez celu . Dlatego zbijają się w kilku bo to nudno samemu. Te cymbały najczęsciej mają zdemontowane wydechy-tłumiki..gdzie tu policja zabrać dowód rejestracyjny-motocykl na parking termin uzupełninia tłumika. Najczęscij tłumiki demontują "BURAKI" *** to im daje animuszu . Obserwuję wyprzedzanie na 3-go lub przejezdzają ciagłą linię - wysepki pod prąd .A TE AKCJE ODDAWANIA KRWI TO PRZYKRYWKA...
Dodano: 27.04.2014 20:40    Przez: ~żużlowiec
widocznie w spodniach maja za malo
Dodano: 28.04.2014 07:17    Przez: ~majtki
kiedyś obrzucani błotem za bezmyślność potem nazywani dawcami dzis wielcy dobroduszni i hojni motocykliści... zobaczymy na jak długo
Dodano: 26.04.2014 19:15    Przez: ~MIGOWIEC_F16
A teraz proszę o informację ile litrów krwi zebrano, czy oddawali ją tylko motocykliści ile średnio wypadło oddanej krwi na każdego motocyklistę, który brał udział w imprezie. Bo jak się domyślam to prawdziwi motocykliści oddali krew a większość to były obszczymurki jeżdżący w krótkich spodenkach po mieście, którzy tylko powieźli się na imprezie.
Dodano: 26.04.2014 19:27    Przez: ~Motocykliści=Hałas
U nie których kultura ale przeważnie to debile brak kultury
Dodano: 26.04.2014 19:29    Przez: ~SS
ty zwykły buraku
Dodano: 27.04.2014 06:44    Przez: ~ja
Jeżdżą bez celu w kółko po mieście i hałasują.Oczywiście nie wszyscy.Są chyba jakieś normy na hałas.Policja powinna wyłapywacć tych psujących opinię normalnym motocyklistom.po chodnikach i boiskach to powinny jeździć dzieci na trojkołowcach a nie dorosłe dzieciaki mające problem z utrzymaniem manetki w pozycji stabilnej>czy całe miasto musi słyszeć, że jeden człowiek ma między nogami zabawke.
Dodano: 26.04.2014 21:41    Przez: ~turysta
Popieram, strach wyjść na miasto z dziećmi,czy policja panuje nad tymi hałaśliwymi piratami drogowymi,prawo jest chyba dla wszystkich jednakowe dlatego żądam pomiaru głośności motocykli.
Dodano: 26.04.2014 22:47    Przez: ~xxx
Jestem przerażony tym co motocykliści wyprawiaja na alejach, predkosci na maxa i debil który jeździ na jednym kole. Mieszkam w bloku na alejach, od piątku zawsze zaczyna sie totalne wariactwo i hałas, że nie sposób otworzyć okna w mieszkaniu. Czy nasza policja zareaguje wreszcie i zabierze się za grupy zbierajace sie na parkingu przy telekomunikacji.
Dodano: 26.04.2014 22:52    Przez: ~Mieszkaniec
do Mieszkaniec zalosny jesteś ! masz problem i na LM wylewasz zale ??
Dodano: 27.04.2014 02:00    Przez: ~anka
Konińska komenda policji jest jedną z najlepiej ocenianych jednostek w kraju.Dlatego nie zareaguje wreszcie i nie zabierze się za grupy zbierające się na parkingu przy telekomunikacji aby nie psuć sobie opinii i statystyk.
Dodano: 27.04.2014 05:44    Przez: ~Qń
DO ANKA:, Czego się sadzisz? Jakiś łepek przewiózł Ciebie swoim złomem i kwiczysz z wrażenia? Od tego jest możliwość komentowania artykułów, aby to robić, masz inne zdanie jak "MIESZKANIEC" to je przedstaw zamiast pisać takie puste nic nieznaczące frazy.
Dodano: 27.04.2014 13:35    Przez: ~Ulrich von Jungingen
Potraktuj to jak zwiastun zbliżającego się weekendu. U mnie żaby kumkają na wiosnę .....
Dodano: 27.04.2014 17:10    Przez: ~żmija
Ja też mieszkam na Alejach i jakoś mi to nie przeszkadza . I nie wydaje mi się żeby jeździli na maxa ;) A policja na co ma reagować ? Na to że jeżdżą po alejach i raczej prędkości nie przekraczają . A może na to że stoją na parkingu bo stanie na parkingu to PRZESTĘPSTWO :O
Dodano: 27.04.2014 20:58    Przez: ~Pozdro
anka popychanka??
Dodano: 28.04.2014 07:19    Przez: ~motocykl
Znowu i.... wyjechali na drogi