Dzisiaj jest piątek 7 sierpnia 2020, imieniny: Doroty, Kajetana, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17117) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 21oC
Jutropogoda
28 / 21oC
Pojutrzepogoda
28 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Paprockie Holendry. Samochód wpadł w pole ku ... (2)Rychwał. Na rynku stanął "nakrętkomat". Można pomó ... (3)

Kolorowo w piętnastce

Dodano: 4.11.2014 09:42

„ Kolorowy Świat Ucznia” – pod takim hasłem odbyła się uroczystość pasowania na ucznia w Szkole Podstawowej nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie 

Kolorowo w piętnastce
następny >>
Slajd 1/7

"Kolorowy Świat Ucznia” – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 15 odbyło się pasowania na ucznia. Wśród gości nie zabrakło dyrekcji przedszkoli, do których chodzili najmłodsi uczniowie, rodziców, dziadków, kolegów ze starszych klas i pracowników szkoły. 

możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wstyd z tą tęczą!! Lewactwo niestety promuje w szkole wszechobecną tolerancję dla środowisk LGPT. Nie róbcie dzieciom wody z mózgu. Prawdziwa tęcza składa się z 7 kolorów, a nie tak jak tutaj z 6. Z tą utożsamiają się geje i lesbijki. Mam nadzieję, że wyborcy są na tyle mądrzy że odeślą CZERWONĄ ZARAZĘ na emeryturę!!
Dodano: 04.11.2014 11:00    Przez: ~przemek
TY idiotą jesteś homofobie czy tylko takiego udajesz? Tęczą jest tęczą nie moja nie Twoja nie geja i nie lesbijki
Dodano: 04.11.2014 18:32    Przez: ~OZGROZO
Jesteś zwolennikiem tęczy to ją sobie oglądaj na niebie, a w życiu publicznym POkazywanie i propagowanie stylizowanego znaku homosiów jest wynaturzeniem lewactwa.Czego chcecie nauczyć nasze dzieci prezentując to godło-zboczeń?Świat istnieje tylko wtedy kiedy mężczyzna i kobieta przedłużają gatunek.Geje i lezbijki w następnym POkoleniu POzostawią tylko smród.
Dodano: 05.11.2014 07:49    Przez: ~Q

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.