Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Powrót ludowców do starostwa

Dodano: 21.11.2014 12:43
Źródło: LM.pl

Stanisław Bielik zostanie starostą a Janusz Stankiewicz przewodniczącym Rady Powiatu Konińskiego, wynika z umowy koalicyjnej podpisanej dzisiaj w obecności dziennikarzy przez reprezentantów PSL, SLD i Nowoczesnego Powiatu.

Wobec jedenastu mandatów, zdobytych przez PSL w 25-osobowej radzie, nie mogło być inaczej: kandydatem koalicji na starostę jest Stanisław Bielik, prezes zarządu tej partii w powiecie konińskim. Koalicjanci umówili się, że przewodniczącym rady pozostanie Janusz Stankiewicz z SLD – Lewica Razem, a po jednym wiceprzewodniczącym desygnują PSL i Nowoczesny Powiat. To ostatnie ugrupowanie wyznaczy na tę funkcję zapewne Andrzeja Perkowskiego, który pełni ją również obecnie i w imieniu NP podpisywał dzisiaj umowę koalicyjną. Ludowców we władzach rady będzie najprawdopodobniej reprezentował Wiesław Bednarek, kandydat na szefa klubu radnych PSL, również obecny przy podpisywaniu umowy.

następna
strona 1/2

  • Powrót ludowców do starostwa
  • Powrót ludowców do starostwa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

WRÓCIŁO ŚREDNIOWIECZE
Dodano: 21.11.2014 12:55    Przez: ~ŻAL
Gumofilc z zapijaczonym obliczem pod dyktando SBeka będzie władał powiatem w imieniu ogłupiałych wyborców za pomocą TVN-u i g...a wybiórczego.Vickiem będzie niedoszły burmistrz Rychwalski oczywiście z PEESEL.
Dodano: 21.11.2014 13:31    Przez: ~Q
same dziadki.. masakra
Dodano: 21.11.2014 13:05    Przez: ~jaro
Znów żenujący poziom towarzyszy ludowców będzie wytyczał bieg powiatu "kunińskiego" (jak mówi myster Bielik)
Dodano: 21.11.2014 13:57    Przez: ~wstyd!!!
Po co nam te powiaty?Pewnie, żeby przeżerały pieniądze, a partyjna brać miała dostęp do koryta! W Koninie mamy dwa wydziały komunikacji, dwa nadzory budowlane, dwa wydziały drogownictwa, a starczyłby jeden. Dobrze, że kominiarz jest jeden.
Dodano: 21.11.2014 14:05    Przez: ~koluś

KOMENTARZE

Brawo Panie Bielik, tak się właśnie rozgrywa partię a to oznacza, że jako Starosta też Pan będzie dobry, natomiast tych co Panu podkładali nogi mówiącdelikatnie trzeba wykluczyć.
Dodano: 22.11.2014 10:02    Przez: ~niezależny czytelnik
frustraci i przegrani powoli milkną, PO = zdrajcy, z PiS nikt poważny nie zadaje się a to oznacza normalność! Gratulacje dla PSL i Pana Starosty Bielika
Dodano: 22.11.2014 10:54    Przez: ~benek
To będzie ostatni lot Bielika
Dodano: 22.11.2014 14:12    Przez: ~orzeł
Te podpisy są tyle ważne co kot napłakał, już w piątek SLD zagłosuje inaczej... niż myśli Bielik. Po to odciągnęli czerwoni zielonych od reszty aby pokazać jak Ludowcy są pazerni na władzę, Bielik nawet nie zdąży usiąść dobrze na stołku. To Bielik zdradził już wszystkich oprócz PO (tutaj było odwrotnie) i jest niewiarygodny, dlatego wróżę mu szybki koniec.
Dodano: 22.11.2014 23:57    Przez: ~Inka
Wszystko zniosę ale Bielik starostą nigdy!!! Nic już nie zrobię dla Konina, skoro ktoś taki będzie reprezentował powiat. I nie życzę sobie by przemawiał i robił cokolwiek w moim imieniu. I nie będę swoich pieniędzy wydawać na terenie powiatu. Dołączycie do mnie???!!!
Dodano: 23.11.2014 19:52    Przez: ~nemrac
I mam nadzieję, że Waszakowa wygra i pogoni Bielika na koniec świata. Bo jeżeli nie to biedni Koninianie. Z takimi ramolami u steru!!! Współczuję.
Dodano: 23.11.2014 20:02    Przez: ~nemrac
lesne dziadki...a gdzie ta zmiana..no bo nie chyba w tych samych twarzach...a psl....zeby isc z upadajacym sld??/zwariowali???nie...bo stolki beda...wiec o nic innego tu nie chodzi.......bagno to samo co bylo....