Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18987) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 6.12.2014 12:20

Mikołaj zawitał do Konina i odpalił wraz ze swoimi elfami choinkę. Zobacz jak bawiono się na Placu Wolności. Pooglądaj sobie i już!

 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ładnie :) Coś się dzieje ;) Pan Nowicki jest coraz bardziej młodzieżowy i z tego się ciesze bo mam 19 lat i na niego głosowałem.
Dodano: 06.12.2014 12:29    Przez: ~kamilko
ucz się dziecko ucz bo nauka to potęgi klucz
Dodano: 06.12.2014 12:59    Przez: ~babcia
avatar Może Józef byś sklecił nową radę na gwiazdkę, i wkopał całe POszambo z miejskich instytucji.Gocha nie byłby taka miła jak Ty i już dawno by twoim ludziom łby pospadały.
Dodano: 06.12.2014 12:53    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar POszambo to złozieje i oszuści,he ,he nawet komuniści srają na Was.
Dodano: 07.12.2014 13:34    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar i wyszedł cham..... Kobrzycki - oczywiście że komuniści ..... jak to określiłeś, wszyscy widzieliśmy jak Kaczyński klepał się po ramieniu z Milerem. W końcu w obu partiach nie nie brakuje dawnych Towarzyszy co prześladowali opozycję i kościół a dziś są "PRAWDZIWYMI OBROŃCAMI POLSKOŚCI I WIARY" :)
Dodano: 08.12.2014 10:46    Przez: noidupazbita
BARDZO EKOLOGICZNIE BYLO jak na XXIw dobrze ze opon nie palili ..........
Dodano: 06.12.2014 13:56    Przez: ~KTO ZA TO PLACI ???
Wszystkiego dobrego dzieci :)
Dodano: 06.12.2014 14:04    Przez: ~święty
A prezydent znowu od festynu do festynu a na miescie syf i dziury w w drogach.stara opona na krzyzowce przy wiadukcie lezy 3 tydzien i zaden z poddanych 5000 urzednikow tego nie sprzata.do roboty
Dodano: 06.12.2014 16:14    Przez: ~zenada
tak prze nastepne lata ? nawet spadajace galezie z drzew przy policji na parkingu nikomu nie przeszkadzaja TAKICH MIEJSC JEST WIELE tesco netto na ZATORZU ...
Dodano: 06.12.2014 17:23    Przez: ~kto za te zabawy plac ...
POwycierać smród PO szambie w całym mieście ,a szczególnie w radzie do świąt!PO borsuki do lasu!
Dodano: 06.12.2014 17:05    Przez: ~Q
Igrzyska dla mas !!!!!
Dodano: 06.12.2014 17:56    Przez: ~kk
stary komuch nie ustopi młodym
Dodano: 06.12.2014 22:39    Przez: ~mieszkancy
ano starcy chcieli kolege .... WNUKI MUSZA WYJEZDZAC ! A kolega OBSADZIL RODZINE I MOE BALOWC Z NASZYCH .............
Dodano: 07.12.2014 01:49    Przez: ~Co chielista mota ... ...
Kiedy w Koninie powstanie PIZZA HUT, PIZZA HUT, PIZZA HUT, PIZZA HUT, PIZZA HUT, PIZZA HUT...?????
Dodano: 07.12.2014 09:12    Przez: ~ŁAKOMCZUCH
1 z 2
12>>