Dzisiaj jest niedziela 20 sierpnia 2017, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23766) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miłośnicy starych samochodów spotkali się na bulwarze (11)Konin. Zbierały podpisy pod projektem ustawy "Ratujmy kobiety" (23)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościO jedność chrześcijan

O jedność chrześcijan

Dodano: 15.01.2015 14:02

Na nabożeństwo ekumeniczne, rozpoczynające tydzień modlitw o jedność chrześcijan, zaprasza w najbliższą niedzielę proboszcz parafii ewangelicko-reformowanej w Żychlinie.

Wierni katoliccy, ewangeliccy i prawosławni, którzy zgromadzą się 18 stycznia o godz. 10.30 w świątyni ewangelicko–reformowanej w Żychlinie, wspólnie będą się modlić o jedność chrześcijan. Podczas nabożeństwa w intencji zjednoczenia chrześcijan homilię wygłosi ks. bp. senior Bronisław Dembowski.

- Ponadto zgromadzeni będą mogli przyjąć sakrament wieczerzy pańskiej – zachęca proboszcz żychlińskiej parafii ks. Tadeusz Jelinek, zapraszając wszystkich zainteresowanych.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

i znów to samo-czy ten portal dostał sraczki katolickiej???-siedzą w mocherowych beretach i dumają,co by tu jeszcze.....
Dodano: 15.01.2015 14:09    Przez: ~zx

KOMENTARZE

i znów to samo-czy ten portal dostał sraczki katolickiej???-siedzą w mocherowych beretach i dumają,co by tu jeszcze.....
Dodano: 15.01.2015 14:09    Przez: ~zx
Ja mam u nich etat i tradycyjnie piszę ,że to wszystko wina kleru ,Owsika i Caritasu
Dodano: 15.01.2015 14:57    Przez: ~Leon
Mnie na przykład już nudzisz,pseudozabawny pseudoleonie.
Dodano: 15.01.2015 18:03    Przez: ~as
A Mnie na przykład to guzik obchodzi co cię asie nudzi,włącz sobie np. angry birds na swoim smarfoniku i cisza
Dodano: 15.01.2015 20:45    Przez: ~Leon
Skoro sam Bóg zadecydował,że będą katolicy,prawosławni i protestanci w jego drużynie,to po co mu mieszać w głowie.
Dodano: 15.01.2015 18:09    Przez: ~neokatehumenat
...i Legion Chrystusa!
Dodano: 15.01.2015 19:08    Przez: ~maciel
Co to choroba watykańska-piszecie o belzebubach w czarnych sukienkach, opamiętajcie się , odnówcie oblicza gazety, tej gazety.
Dodano: 15.01.2015 18:39    Przez: ~Zcxvba
meka panska przez droge krzyzowa
Dodano: 15.01.2015 20:25    Przez: ~alleLuja
K M B Koperta Musi Byc
Dodano: 15.01.2015 20:25    Przez: ~kleryk
A moze wygodniej by Wam bylo w Watykanie ?
Dodano: 15.01.2015 22:29    Przez: ~Leon
Ludzie, piszę drugi raz w tym tygodniu. Wcześniej jaja Licheniem dla maturzystów, teraz Żychlin. Dlaczego nie umieszczacie takich rewelacji jako reklama? A jak do mnie przyjedzie wuj z Kanady wygłosić przemówienie na 300 lecie babki i będę chciał zaprosić Koninian to też dacie to za darmo na główną stronę?:D
Dodano: 16.01.2015 09:19    Przez: ~Sukienka
Prawdę mówiąc należy nam się trochę rozrywki,bo lubimy się pośmiać i zrobić z kogoś wała,a klechy to idealny cel.
Dodano: 16.01.2015 10:33    Przez: ~szkarlatyna
a co nam zostało , jak okazuje sie , że OŚwiecim wyzwoliły oddziały UPA ( BANDEROWCY ) przy udziale Wermachtu i bohaterskich oddziałów SS Galizzien . Trzeba się modlić za kretynów , którzy nie zaprosili tych , ktorzy ten Obóz smierci naprawdę wyzwalali czyli prezydenta Rosji a zaprosili prezydentów krajów ktorzy razem z Niemcami mordowali Żydów i Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 16.01.2015 11:59    Przez: ~major
Dziwne spotkanie chrzescijan. Przeciez klasyczny rzymski katolicyzm nie jest zadnym chrzescijanstwem. To zwykla dyktatura sumien, ktora z przeslaniem Ewangelii ma za wspolne jedynie mit zalozycielski i kwestie drugorzedne.
Dodano: 16.01.2015 12:17    Przez: ~wera
Jedyną kwestią pierwszorzędną i celem działania tej firmy jest pomnażanie zysków i żądza władzy.
Dodano: 16.01.2015 14:17    Przez: ~che
Życie pokazuje,że bogu jacykolwiek chrześcijanie są beznadziejnie obojętni. Stworzył sobie różnych ludzi,zabija sobie różnych i tak jakoś kula mu się ten próżniaczy żywot.
Dodano: 16.01.2015 14:23    Przez: ~kasiulka
1 z 2
12>>