Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18495) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

O jedność chrześcijan

Dodano: 15.01.2015 14:02

Na nabożeństwo ekumeniczne, rozpoczynające tydzień modlitw o jedność chrześcijan, zaprasza w najbliższą niedzielę proboszcz parafii ewangelicko-reformowanej w Żychlinie.

Wierni katoliccy, ewangeliccy i prawosławni, którzy zgromadzą się 18 stycznia o godz. 10.30 w świątyni ewangelicko–reformowanej w Żychlinie, wspólnie będą się modlić o jedność chrześcijan. Podczas nabożeństwa w intencji zjednoczenia chrześcijan homilię wygłosi ks. bp. senior Bronisław Dembowski.

- Ponadto zgromadzeni będą mogli przyjąć sakrament wieczerzy pańskiej – zachęca proboszcz żychlińskiej parafii ks. Tadeusz Jelinek, zapraszając wszystkich zainteresowanych.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

i znów to samo-czy ten portal dostał sraczki katolickiej???-siedzą w mocherowych beretach i dumają,co by tu jeszcze.....
Dodano: 15.01.2015 14:09    Przez: ~zx

KOMENTARZE

i znów to samo-czy ten portal dostał sraczki katolickiej???-siedzą w mocherowych beretach i dumają,co by tu jeszcze.....
Dodano: 15.01.2015 14:09    Przez: ~zx
Ja mam u nich etat i tradycyjnie piszę ,że to wszystko wina kleru ,Owsika i Caritasu
Dodano: 15.01.2015 14:57    Przez: ~Leon
Mnie na przykład już nudzisz,pseudozabawny pseudoleonie.
Dodano: 15.01.2015 18:03    Przez: ~as
A Mnie na przykład to guzik obchodzi co cię asie nudzi,włącz sobie np. angry birds na swoim smarfoniku i cisza
Dodano: 15.01.2015 20:45    Przez: ~Leon
Skoro sam Bóg zadecydował,że będą katolicy,prawosławni i protestanci w jego drużynie,to po co mu mieszać w głowie.
Dodano: 15.01.2015 18:09    Przez: ~neokatehumenat
...i Legion Chrystusa!
Dodano: 15.01.2015 19:08    Przez: ~maciel
Co to choroba watykańska-piszecie o belzebubach w czarnych sukienkach, opamiętajcie się , odnówcie oblicza gazety, tej gazety.
Dodano: 15.01.2015 18:39    Przez: ~Zcxvba
meka panska przez droge krzyzowa
Dodano: 15.01.2015 20:25    Przez: ~alleLuja
K M B Koperta Musi Byc
Dodano: 15.01.2015 20:25    Przez: ~kleryk
A moze wygodniej by Wam bylo w Watykanie ?
Dodano: 15.01.2015 22:29    Przez: ~Leon
Ludzie, piszę drugi raz w tym tygodniu. Wcześniej jaja Licheniem dla maturzystów, teraz Żychlin. Dlaczego nie umieszczacie takich rewelacji jako reklama? A jak do mnie przyjedzie wuj z Kanady wygłosić przemówienie na 300 lecie babki i będę chciał zaprosić Koninian to też dacie to za darmo na główną stronę?:D
Dodano: 16.01.2015 09:19    Przez: ~Sukienka
Prawdę mówiąc należy nam się trochę rozrywki,bo lubimy się pośmiać i zrobić z kogoś wała,a klechy to idealny cel.
Dodano: 16.01.2015 10:33    Przez: ~szkarlatyna
a co nam zostało , jak okazuje sie , że OŚwiecim wyzwoliły oddziały UPA ( BANDEROWCY ) przy udziale Wermachtu i bohaterskich oddziałów SS Galizzien . Trzeba się modlić za kretynów , którzy nie zaprosili tych , ktorzy ten Obóz smierci naprawdę wyzwalali czyli prezydenta Rosji a zaprosili prezydentów krajów ktorzy razem z Niemcami mordowali Żydów i Polaków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 16.01.2015 11:59    Przez: ~major
Dziwne spotkanie chrzescijan. Przeciez klasyczny rzymski katolicyzm nie jest zadnym chrzescijanstwem. To zwykla dyktatura sumien, ktora z przeslaniem Ewangelii ma za wspolne jedynie mit zalozycielski i kwestie drugorzedne.
Dodano: 16.01.2015 12:17    Przez: ~wera
Jedyną kwestią pierwszorzędną i celem działania tej firmy jest pomnażanie zysków i żądza władzy.
Dodano: 16.01.2015 14:17    Przez: ~che
Życie pokazuje,że bogu jacykolwiek chrześcijanie są beznadziejnie obojętni. Stworzył sobie różnych ludzi,zabija sobie różnych i tak jakoś kula mu się ten próżniaczy żywot.
Dodano: 16.01.2015 14:23    Przez: ~kasiulka
1 z 2
12>>