Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16985) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Podaj Dalej. Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach

Dodano: 20.06.2015 10:36

Rozwiń skrzydła na dobre, czyli pierwsze dni z życia uczestników projektu dla niepełnosprawnych.

Konińska Fundacja Podaj Dalej realizuje projekt z lotnictwa na szybowcach oraz na paralotniach dla osób z niepełnosprawnością ruchową pt: „Rozwiń skrzydła”, który współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz 1% podatku.

Praktyczne szkolenie szybowcowe zaczęło się 15 czerwca w Aeroklubie Stalowowolskim na lotnisku w Turbi. Pierwszy dzień mimo, że był organizacyjny i dotyczył głównie bezpieczeństwa i zasad panujących na lotnisku aeroklubu, dał uczestnikom wiele wrażeń. Wszyscy przekonali się, że to nie zabawa lecz ciężka i odpowiedzialna praca.

Drugi dzień uczestnicy będą pewnie długo wspominać. Nauka zakładania spadochronu i pierwsze trzy loty. A oto pierwsze słowa usłyszane od uczestników po wylądowaniu: genialna sprawa, bombowo, fantastyczna sprawa", tego nie da się opisać. Jednym słowem wielkie przeżycie. 

  • Podaj Dalej, Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach
  • Podaj Dalej, Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach
  • Podaj Dalej, Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach
  • Podaj Dalej, Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach
  • Podaj Dalej, Niepełnosprawni w szybowcach i paralotniach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Fundacja Podaj Dalej,   projekt,   Podaj Dalej,   niepełnosprawni,   rozwiń skrzydła,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Kazimierzu Biskupim też jest aeroklub ale co tam dać innym zarobić Taka Polska mętalność ...........,
Dodano: 20.06.2015 15:29    Przez: ~XXZ
OJCIEC 83 LETNI ,NIE DOSTAŁ , PRZEZ ROK ZAKŁADU REHABILITACJI ,BO ,,POOBCINALI '' , BRZEZIŃSKI DAWAŁ ,ŻE ,,MUSI ''BYĆ ŚWIADOMY ,ŻE RAZ DO ROKU REHABILITACJA, ,,PODPISAŁ'' ,TATA. NO I SIĘ UDUSIŁ ,BO ,,BIAŁKA'' ULEGAJĄ ZMIANIE [PARKINSON] . KTO? ,TAKĄ ZAKŁAMANĄ PROPAGANDĘ LANSUJE ? . DLACZEGO ? , NIE W KOSMOS ,MOŻE ,,KASAMI''DO INDII? . ...
Dodano: 20.06.2015 17:19    Przez: ~M
A kto sie dostal z niepelnosprawnych? Zenada..........m
Dodano: 21.06.2015 06:10    Przez: ~jako
Koniec lat siedemdzięsiątych, szkoliłem się na szybowcu w aeroklubie.(Na koszt wojska i dla eojska )Dwa dni badań w GOBL Wrocław, przeszedłem (przez dupę migdałki mi badali).Teraz państwo (PEFRON),finansuje, (symulanci,pseudo inwalidzi ) wczasy na żaglach za granicą i w kraju.Niesłyszący ,nie chodzący ,super auteczkami się poruszają po drogach.Mogą?.Jak?
Dodano: 03.07.2015 17:10    Przez: ~Śliczny

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.