Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKleczew. Anna Woźniak zaprezentowała swój komitet. Jest jeden obecny radny

Kleczew. Anna Woźniak zaprezentowała swój komitet. Jest jeden obecny radny

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kleczew. Anna Woźniak zaprezentowała swój komitet. Jest jeden obecny radny
Wybory

fot. profil FB Anny Woźniak

Jacek Tylman, obecny radny Kleczewa, będzie ubiegał się o reelekcję z komitetu Anny Woźniak. Kandydatka na burmistrza zaprezentowała swój komitet.

Piętnastu kandydatów do Rady Miejskiej w Kleczewie zaproponuje kandydatka na burmistrza Anna Woźniak. Wśród nich są znane twarze. Najbardziej – prawdopodobnie obecny radny Jacek Tylman. Oprócz niego na listach znaleźli się m.in. kierownik kleczewskiego Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Pasterska, czy Marzena Tupalska, która w ostatnich wyborach startowała z komitetu obecnego burmistrza Mariusza Musiałowskiego (ale mandatu nie zdobyła).

Oprócz nich w wyborach wystartują jeszcze Alicja Piaskowska, Honorata Kaźmierczak, Marzena Szpekcińska, Joanna Kosińska, Paulina Mielczarek, Bartłomiej Kanapa, Arkadiusz Borowski, Andrzej Beinka, Bartosz Wojciechowski, Mariusz Pawlaczyk, Krzysztof Szymczak i Paweł Boroński.

Anna Woźniak swój start w wyborach na burmistrza ogłosiła niemal dwa tygodnie temu. Będzie kandydować z komitetu Razem dla Dobra Gminy. Obecnie drugą kadencję pełni funkcję radną powiatową. W ostatnich wyborach wywalczyła mandat startując z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zdobyła 1911 głosów, co było najlepszym wynikiem spośród wszystkich kandydatów. Obecnie jest wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Konińskiego i szefową klubu PiS.

Do tej pory swój start w wyborach na burmistrza Kleczewa ogłosiła trójka kandydatów. Oprócz Anny Woźniak są to obecny włodarz Mariusz Musiałowski i były radny Kleczewa Krzysztof Kwiatkowski.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole