Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKochaj, oglądaj i … rób zdjęcia! Filmowe walentynki w Kinie Oskard

Kochaj, oglądaj i … rób zdjęcia! Filmowe walentynki w Kinie Oskard

Materiał promocyjny

Dodano:
Kochaj, oglądaj i … rób zdjęcia! Filmowe walentynki w Kinie Oskard
materiał promocyjny

Miłość na zawsze i na wieczność? Tego życzy Wam kino Oskard, dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe Filmowe Walentynki do kina, podczas których uwiecznimy Wasze uczucie!

Pamiętacie swoje ostatnie Walentynki? Gwarantujemy, że tegoroczne na pewno zapadną Wam w pamięci. Pod warunkiem, że spędzicie je w kinie Oskard!

Dlaczego?

Oprócz romantycznego seansu filmowego z komedią „Miłość jest blisko”, który rozpocznie się 14 lutego o godz. 19:00 w kinie Oskard, zaproponujemy Wam walentynkowe zdjęcie zrobione przez nasze fotografki. Na romantyczne foto zapraszamy przed i po seansie. Wystarczy, że podacie adres e-mail, na który będziemy mogli przesłać Wam zdjęcie. A jeśli będziecie chcieli podzielić się swoim wyjątkowym uczuciem z innymi, udostępnimy Wasze fotografie na fanpage’u kina Oskard!

Uczestników Filmowych Walentynek zapraszamy na komedię romantyczną „Miłość jest blisko”. W rolach głównych znani i lubiani: Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki czy Janusz Chabior. Jaką historię zobaczymy?

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

Kochaj, oglądaj i … rób zdjęcia! Filmowe walentynki w Kinie Oskard
Czytaj więcej na temat:walentynki, oskard, kino
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole