Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin przygotowuje się na zamknięcie mostu. Planowane remonty dróg

Konin przygotowuje się na zamknięcie mostu. Planowane remonty dróg

Dodano: , Żródło: LM.pl
Konin przygotowuje się na zamknięcie mostu. Planowane remonty dróg
utrudnienia w ruchu

Przez najbliższe dwa tygodnie na kierowców poruszających się po Koninie czekać będzie sporo utrudnień. To wszystko przygotowania do zamknięcia mostu na Trasie Warszawskiej.

W czwartek i piątek (5 i 6 czerwca) prowadzone będą prace remontowe na ul. Jana Pawła II (wlot do miasta od strony Kramska). Drogowcy pojawią się tam w ciągu dnia, więc trzeba się będzie liczyć z korkami. Podobnie będzie na ul. Przemysłowej (na wysokości Komendy Miejskiej Policji w Koninie), gdzie prace mają być prowadzone od poniedziałku do środy w przyszłym tygodniu (9–11 czerwca).

Od godz. 19:00 w piątek (6 czerwca) do godz. 4:00 (7 czerwca) będzie trwał remont nawierzchni na tzw. ślimaku w starej części Konina – wjazd na Trasę Warszawską z ul. Grunwaldzkiej.

– Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i zwracanie uwagi na znaki – mówi Grzegorz Pająk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie. – Musimy przyspieszyć z remontami i skumulować je w tych miejscach, gdzie po zamknięciu mostu spodziewamy się, że ruch będzie wzmożony – dodaje.

Prace drogowe w przyszłym tygodniu będą prowadzone na ul. Poznańskiej, od ul. Dworcowej do ronda Miast Partnerskich. Robotnicy mają pojawić się tam po godzinie 17:00, aby utrudnienia były jak najmniej odczuwalne dla kierowców. 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole