Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMały Mikołaj walczy o zdrowie. Potrzebuje naszej pomocy!

Mały Mikołaj walczy o zdrowie. Potrzebuje naszej pomocy!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Mały Mikołaj walczy o zdrowie. Potrzebuje naszej pomocy!
zbiórka pieniędzy

fot. siepomaga.pl

Ma zaledwie dziesięć miesięcy i od urodzenia wymaga pomocy specjalistów. Maleńki Mikołaj potrzebuje wsparcia w leczeniu.

Pochodząca z gminy Wilczyn pani Ewelina, która obecnie mieszka w Słupcy, wspólnie panem Arkadiuszem oczekiwała na narodziny syna. Radosny czas zmienił się nagle w strach. Mikołaj urodził się przez cesarskie cięcie, które spowodowane było odklejeniem łożyska. Chłopiec dostał zaledwie jeden, a później dwa punkty w skali Apgar.

– Lekarze walczyli o jego życie i się udało – podkreśla pani Ewelina. – Miki ma zdiagnozowane czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę. Wymaga intensywnej rehabilitacji metodą Vojty oraz Bobath, które są prywatne – dodaje.

Chłopiec jest pod stałą opieką poradni neonatologicznej, neurologicznej, okulistycznej i kardiologicznej. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Rodzice do tej pory dawali sobie finansowo radę, ale jest im coraz ciężej.

– Nasze zasoby finansowe się wyczerpały – informują. – Za każdą okazaną pomoc oraz najdrobniejszą wpłatę będziemy ogromnie wdzięczni, bo sprawność i zdrowie naszego synka jest najważniejsze – dodają.

Każdy kto chciałby wesprzeć walkę Mikołaja o zdrowie, może to zrobić wpłacając dowolną kwotę przez platformę siepomaga.pl (link TUTAJ).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole