Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMiłość bez słów. Wyjątkowe święto fundacyjnych mam

Miłość bez słów. Wyjątkowe święto fundacyjnych mam

Dodano: , Żródło: LM.pl
Miłość bez słów. Wyjątkowe święto fundacyjnych mam
dzień matki

Makijaż, słodkości i sesja zdjęciowa. Tak Dzień Matki obchodziły mamy podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Laurki, bukiety kwiatów, prezenty. Niestety tego dnia nie wszystkie mamy usłyszą od swoich dzieci „kocham cię”, bo ich pociechy nie potrafią mówić, nigdy nie zatańczą, bo mają niesprawne nóżki, ani się nie przytulą, bo nie mają dość siły w mięśniach.

– Te mamy wiedzą, że są kochane, bo każda ma swój sposób komunikowania się zew swoim dzieckiem. A my w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ wspólnie z przyjaciółmi, każdego roku staramy się umilić im to niezwykłe święto – podkreśla Justyna Gach.

Fundacyjne mamy mogły liczyć na profesjonalny makijaż w wykonaniu słuchaczek Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie. O stół pełen słodkości zadbała cukiernia „Dream Cakes”, a upominki dla mam udało się kupić dzięki zbiórce zorganizowanej przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie. Wisienką na torcie była sesja fotograficzna, którą wykonał Mikołaj Kamiński.

 

fot. Fundacja PODAJ DALEJ

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole