Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Konińska policja odnotowała próby oszustw telefonicznych. 

LM.plWiadomościNiezwykłe i wyjątkowe. Dyplomy z Plastyka

Niezwykłe i wyjątkowe. Dyplomy z Plastyka

Dodano:
Niezwykłe i wyjątkowe. Dyplomy z Plastyka
Kultura

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza na wystawę prac z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu.

W tym roku 27 stycznia o 18:00 w CKiS przy ul. Okólnej 47a w Koninie odbędzie się otwarcie wystawy absolwentów PLSP w Kościelcu - DYPLOMY 2022. Zaprezentowane zostaną najlepsze prace z zakresu projektowania graficznego (prezentacje multimedialne) oraz plakaty i aneks z malarstwa, które były elementem części praktycznej egzaminu dyplomowego w 2022 roku.

Obrony prac dyplomowych w liceum plastycznym to nie tylko zwieńczenie nauki, ale i niezwykłe, znaczące wydarzenie – zarówno dla uczniów, jak i promotorów. Bez względu na wybrane temat czy formę, ostatnia klasa liceum to dla uczniów czas wymagający szczególnego zaangażowania, ogromu pracy i przede wszystkim podejmowania decyzji, w jaki sposób wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności, aby efekty swojej twórczości przygotować na najwyższym artystycznym poziomie. Dyplom stanowi sumę doświadczeń gromadzonych przez każdego z uczniów podczas nauki w szkole, dlatego też każda z zaprezentowanych praca jest inna - niezwykła i wyjątkowa.

Wernisaż: 27 stycznia, g. 18.00 CKiS – Okólna. Wystawa potrwa do 17 lutego, od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00-18.00.

 

Czytaj więcej na temat:liceum plastyczne , dyplomy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole