Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOd nienawiści do miłości jeden krok. Co wybieracie?

Od nienawiści do miłości jeden krok. Co wybieracie?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Od nienawiści do miłości jeden krok. Co wybieracie?
Dzień dobry!

Dziś obchodzimy Dzień Pocałunku, ale i… Dzień Podłości. Będzie mroźnie, ale bez opadów śniegu. Czekają nas dwie sesje, posiedzenie komisji, ciekawy spektakl i szkolne święto.

Żeby obchodzić w tym samym czasie Dzień Pocałunku i Dzień Podłości to musiał niezły umysł wymyśleć. Choć z drugiej strony mówi się, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Wybierzcie, co chcecie albo najlepiej – postawcie na złoty środek. Najpierw mała kłótnia, a potem buzi na zgodę.

Byle nie na dworze, bo dziś cały dzień będzie ujemna temperatura. Nie ma co spodziewać się opadów śniegu, te do regionu dotrą najwcześniej w nocy ze środy na czwartek. Ale słońca też dziś raczej nie ujrzymy.

Na drogach uważać muszą mieszkańcy gminy Kramsk. Od dziś do sierpnia przyszłego roku wprowadzony zostaje objazd związany z przebudową wiaduktu w miejscowości Podgór. Nowa trasa prowadzi przez Kuźnicę.

Co będzie się dziś działo? Kolejna odsłona posiedzenia Sejmu i kolejne głosowania, m.in. nad projektem o in vitro. Dwie sesje rad gmin – w Kleczewie i w Rzgowie. Po południu posiedzenie komisji społecznych Rady Miasta Konina. Z wydarzeń bardziej kulturalnych – MDK zaprasza na widowisko taneczne „Mitologia trochę grecka”, a w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie odbędzie się uroczyste ślubowanie klas wojskowych oraz odprawa wart dla upamiętnienia Nocy Listopadowej (początek o godz. 16.00).

Macie jakiś temat? Piszcie na WhatsApp, FB, mailowo (b.skonieczny@firma.lm.pl) lub dzwońcie (nr tel. 883 797 002). Podło-pocałunkowego wtorku!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole