Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościOgromne serca w Helenowie Drugim. Kwota zbiórki po festynie robi wrażenie

Ogromne serca w Helenowie Drugim. Kwota zbiórki po festynie robi wrażenie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ogromne serca w Helenowie Drugim. Kwota zbiórki po festynie robi wrażenie
festyn charytatywny

fot. Olga Boksa

Blisko 95 tys. zł zebrano podczas festiwalu charytatywnego dla Dominiki, który odbył się w minioną niedzielę w Helenowie Drugim (gm. Kramsk).

To był prawdziwy zryw ludzi dobrych serc! Mieszkańcy Helenowa Drugiego, w tym Koło Gospodyń Wiejskich i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej, zorganizowali wspólnie festyn dla walczącej z rakiem żołądka, 26-letniej Dominiki Niedźwiedzińskiej. Kobieta rozpoczęła już w niemieckiej Kolonii leczenie nowoczesną metodą, która ma pomóc zwalczać komórki nowotworowe. Potrzeba na to sporo pieniędzy, a w pomoc w zbiórce włączyła się społeczność rodzinnej miejscowości 26-latki.

W niedzielę w Helenowie Drugim atrakcji nie brakowało. Była fotobudka 360, dmuchane zamki, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy, animacje dla najmłodszych, ścianka wspinaczkowa, pokazy strażackie, przejazdy pojazdami wojskowymi, koncerty. Zainteresowanie festynem było ogromne. Dzięki zaangażowaniu mnóstwa osób, udało się zebrać dokładnie 94 675,06 zł, bo jak podkreśliły w mediach społecznościowych panie z miejscowego KGW, razem możemy więcej!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole