Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPo jeziorze i po rzece. Podopieczni Podaj Dalej płynęli w spływie kajakowym

Po jeziorze i po rzece. Podopieczni Podaj Dalej płynęli w spływie kajakowym

Dodano: , Żródło: LM.pl
Po jeziorze i po rzece. Podopieczni Podaj Dalej płynęli w spływie kajakowym
Rekreacja

Kilkudziesięciu podopiecznych, pracowników i wolontariuszy Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej wzięło udział w spływie kajakowym. Wypłynęli z przystani na Jeziorze Gosławickim, by następnie Wartą dopłynąć na starówkę.

Spływ kajakowy to już tradycja fundacji Podaj Dalej. W tym roku podopieczni, pracownicy i wolontariusze wypłynęli z przystani w Gosławicach, by następnie rzeką Wartą dopłynąć do plaży koło Bulwarów Nadwarciańskich. Uczestników spływu zabezpieczali ratownicy WOPR Konin.

Na lądzie uczymy pokonywania barier architektonicznych, w powietrzu – barier psychologicznych, a na wodzie odpoczywamy – przekonują przedstawiciele konińskiej fundacji. – Pokonywanie barier i aktywna rehabilitacja to regularne treningi w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej. Kursy paralotniowe i szybowcowe to oferta dla odważnych i gotowych na wielkie zmiany. Pokazujemy, że niebo jest dostępne i że niemożliwe nie istnieje. A tymczasem jest lato, więc tradycji stało się zadość i jak co roku wypłynęliśmy na piękne wody naszego regionu.

fot. Andrzej Michalak

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole