Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPortal LM gra z WOŚP! Zajrzyjcie do naszego studia, oglądajcie transmisje

Portal LM gra z WOŚP! Zajrzyjcie do naszego studia, oglądajcie transmisje

Dodano: , Żródło: LM.pl
Portal LM gra z WOŚP! Zajrzyjcie do naszego studia, oglądajcie transmisje
wośp

Po raz kolejny nasz portal gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W „Galerii nad Jeziorem” działa studio, z którego transmitowane będą dzisiejsze wydarzenia.

Kolorowe studio stanęło nieopodal wejścia do marketu „Carrefour”. O godz. 9:00 widzów przywitała redaktor naczelna portalu – Iwona Krzyżak. Transmisja ruszy ponownie w południe i potrwa do końca finału, czyli do godz. 20:00. Przez cały dzień będziecie mogli oglądać to, co dzieje się w „Galerii nad Jeziorem”, ale też w innych miejscach w Koninie, gdzie gra WOŚP. Będzie również sporo materiałów filmowych, w tym o historii WOŚP i o rondzie WOŚP. Gośćmi studia będą m.in. dr Anna Wolbach, Anna Małkowicz, Zuzanna Pawlak (niespełna 2-letnia wolontariuszka i twarz 31. Finału WOŚP), Zena Sroczyńska, kapelmistrz orkiestry Quantum – Zbigniew Osajda, Agnieszka Wanat i Cypis, a także prezydenci Konina, ratownik medyczny – Bartosz Dunaj i o godz. 19:16 goście specjalni konińskiego finału – Anastazja Maciąg i Edzio Rap, znani tiktokerzy.

Poza rozmowami i łączeniami, studio LM ma swoją skarbonkę! Jedną z pierwszych osób, która postanowiła wesprzeć naszą puszkę była Ala Wiśniewska z Kawnic. Dziewczynka przekazała na rzecz WOŚP cały słoik pieniędzy, które zbierała przez cały rok! Takie historie kochamy i zachęcamy wszystkich do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole