Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRowerem przez granice. Jaroszewski jedzie do Pragi dla czteroletniej Mii

Rowerem przez granice. Jaroszewski jedzie do Pragi dla czteroletniej Mii

Pod patronatem LM.pl

Dodano:
Rowerem przez granice. Jaroszewski jedzie do Pragi dla czteroletniej Mii
Wyzwanie

Kamil Jaroszewski, który pokonuje na rowerze trasę Suwałki – Praga, właśnie przekroczył czeską granicę.

Do celu coraz bliżej. Kolski cyklista, który znany jest z charytatywnych akcji, tym razem jedzie dla czteroletniej mieszkanki Koła i zbiera fundusze na jej leczenie. Wyruszył 24 lipca z Suwałk i po drodze odwiedził już wiele miejsce. Do pokonania ma ponad 1500 kilometrów. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem i zrozumieniem, a także wsparciem dla Mii, cierpiącej na złośliwy nowotwór. 

Kamil Jaroszewski z Babiaka od kilku lat prowadzi akcje charytatywne pod hasłem „Z pasją po zdowie”. Na rowerze pokonuje steki kilometrów, a po drodze promuje zbiórki na leczenie i rehabilitację dzieci z Koła i okolicy. Dotychczasowe wyprawy dedykował: Sebastianowi z chorobą onkologiczną, Sandrze ze stwardnieniem rozsianym, Pawełkowi potrzebującemu licznych operacji na rekonstrukcję i wydłużenie nogi oraz Dominikowi obarczonemu wieloma schorzeniami.

Akcję wspiera zawsze kolski samorząd, firmy, stowarzyszenia, ludzie dobrej woli, sponsorzy przekazujący dzieciom „zapłatę” za wykręcone kilometry. Po powrocie, ta najdłuższa z dotychczasowych wypraw, zostanie podsumowana podczas konferencji prasowej w kolskim ratuszu. Zbiórkę dla Mii można wspierać również TUTAJ

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole