Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Konińska policja odnotowała próby oszustw telefonicznych. 

LM.plWiadomościTa choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!

Ta choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ta choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!
Zdrowa aorta

28 marca w szpitalu przy ul. Traugutta 7 w Słupcy odbędzie się bezpłatne badanie USG aorty brzusznej dla mężczyzn w wieku 50 – 69 lat. Wcześniej należy się zapisać.

Z badania skorzystać mogą mężczyźni w wieku 50 – 69 lat mieszkający w województwie wielkopolskim. Nie trzeba za nie płacić, wizyta finansowana jest bowiem z funduszy europejskich.

Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego, ale trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić pod nr telefonu: 503 075 095 lub mailowo: zdrowaaorta@arterieart.com (należy podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Badanie odbędzie się 28 marca w szpitalu przy ul. Traugutta 7 w Słupcy.

Badanie USG aorty brzusznej wykonano dotychczas u 8180 pacjentów. Dzięki programowi ponad 170 pacjentów z tętniakiem aorty brzusznej (potencjalnie śmiertelną chorobą, jeśli nie zostanie wykryta w odpowiednim czasie) zostało objętych programem Zdrowa Aorta. Ponadto, dzięki inicjatywie twórcy projektu prof. Grzegorza Oszkinisa, otrzymali oni również bezpłatną opiekę po zakończeniu udziału w programie w postaci bezpłatnych badań kontrolnych, których prowadzenie planowane jest przez trzy lata.

Czytaj więcej na temat:Słupca, szpital, badanie, zdrowa aorta
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole