Skocz do zawartości
LM.plWiadomościTurek. Wycieraczka z ośmioma gwiazdkami, fanty z autografami, Złote Serduszko. Chcą pobić rekord zbiórki na WOŚP

Turek. Wycieraczka z ośmioma gwiazdkami, fanty z autografami, Złote Serduszko. Chcą pobić rekord zbiórki na WOŚP

Dodano: , Żródło: LM.pl
Turek. Wycieraczka z ośmioma gwiazdkami, fanty z autografami, Złote Serduszko. Chcą pobić rekord zbiórki na WOŚP
WOŚP

Ponad 66 tys. zł – to cel, który stawiają sobie organizatorzy specjalnej grupy na FB z licytacjami dla WOŚP w Turku. Chcą pobić rekord z zeszłego roku, a pomóc mają im w tym ciekawe przedmioty oddane na licytację.

Licytacje Turek 2022 to grupa na FB, na której wspierać można tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Działa już kolejny rok. Podczas poprzedniego finału zebrała 66 tys. zł. – Udało się w tamtym roku zrobić rekordową kwotę. Chcielibyśmy, żeby co roku o przysłowiową złotówkę to pobić – mówi Tomasz Człapa, jeden z organizatorów licytacji.

Pomóc mają w tym ciekawe gadżety wystawione na aukcje. Fanty są różne, większość to książki, masaże, oferty przygotowania ciast, czy vouchery na usługi. Ale trafiają się też prawdziwe perełki. Najbardziej dochodowa bez wątpienia będzie licytacja Złotego Serduszka. Jego ubiegłoroczny nabywca wystawił je ponownie na aukcję. Już teraz cena dobiła do 10 tys. zł. Zakończenie tej licytacji odbędzie się na żywo podczas finału WOŚP w Turku.

Oprócz tego na grupie znalazły się m.in. oferty lotu paralotnią i pływania jachtem kabinowym. Sporo jest gadżetów z autografami znanych osób: piłki z podpisami Marcina Gortata i polskich siaktarzy, czy płyta winylowa Big Cyc z autografem Skiby. Dużym zainteresowaniem cieszy się też… wycieraczka ze słynnym symbolem ośmiu gwiazd. Już teraz oferty przebijają 600 zł.

Organizatorzy licytacji zachęcają cały czas do wystawiania swoich gadżetów. Można je też przynosić do Miejskiego Domu Kultury w Turku. Grupę Licytacje Turek 2022 znaleźć można pod tym linkiem.

fot. Licytacje Turek 2022

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole