Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWOŚP 2024. Przekaż dary i wesprzyj aukcje charytatywne

WOŚP 2024. Przekaż dary i wesprzyj aukcje charytatywne

Dodano:
WOŚP 2024. Przekaż dary i wesprzyj aukcje charytatywne
32. finał wośp

Koniński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna zbieranie darów, które będzie można wylicytować podczas aukcji charytatywnych. Jeśli chcesz pomóc, zgłoś się koniecznie!

Celem 32. Finału WOŚP będzie zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmunologicznych dla dzieci i dorosłych. Koniński finał po raz kolejny odbędzie się w „Galerii nad Jeziorem”, a już teraz zaczęło się zbieranie gadżetów, voucherów i unikatowych rękodzieł.

– W zeszłym roku największym zainteresowaniem cieszyła się piłka z autografem Roberta Lewandowskiego – to był prawdziwy hit! Jak zawsze duże emocje wzbudzały prace lokalnych artystów czy gadżety Orkiestry. Chętnie licytowano oryginalne rękodzieło czy vouchery kosmetyczne – informuje koniński sztab WOŚP.

Wszystkie przedmioty można przekazywać do siedziby sztabu w CKiS DK „Oskard” od poniedziałku do piątku, od godz. 8:30 do 15:30. Część darów zostanie wystawiona na charytatywnych aukcjach Allegro, a pozostałe będą licytowane w dniu 32. Finału WOŚP.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole