Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZnamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej

Znamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej

Dodano: , Żródło: LM.pl
Znamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej
Stadion

Dwie oferty od tych samych firm, co wcześniej, wpłynęły w trzecim przetargu na przebudowę stadionu im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie. Przedsiębiorcy po raz kolejny podnieśli ceny.

W poniedziałek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie zakończył przyjmowanie ofert w trzecim przetargu na przebudowę stadionu im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego. Niespodzianek nie było – swoje propozycje złożyły dwie, te same, co wcześniej, firmy: Tamex Obiekty Sportowe S.A. i Gretasport Ilona Stańczyk (ich doświadczenie opisywaliśmy w tym artykule). Po raz kolejny też oferty były wyższe, niż w poprzednim przetargu.

Propozycja Gretasport zmieniła się nieznacznie – wzrosła o ponad 24 tys. zł i wynosi niecałe jedenaście milionów złotych. Ponad 154 tys. zł więcej, niż w drugim przetargu, chce natomiast Tamex. Oferta firmy z Warszawy opiewa na niecałe 11,5 mln zł.

Teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie ma maksymalnie miesiąc na analizę ofert i wybranie jednej lub ponowne unieważnienie przetargu. Byłby to już trzeci raz – dwa pierwsze konkursy nie zostały rozstrzygnięte z powodu zbyt małych środków przeznaczonych na zadanie oraz z powodów formalnych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole