Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie firmSprzedaż komputerów i akcesoriówEnergyComp

Firmy

Liczba firm: 5113

EnergyComp

Opis

 

EnergyComp

Firma EnergyComp powstała w 2013 roku. Naszym klientom dostarczamy wszelką obsługę informatyczną w zakresie napraw oraz sprzedaży sprzętu komputerowego, telefonów, tabletów oraz akcesoriów GSM. Służymy doradztwem, dostarczamy sprzęt na zamówienie, instalujemy oprogramowanie oraz zapewniamy fachowy serwis. Do grona naszych Klientów należą małe jak i duże firmy: przedsiębiorstwa handlowe, szkoły, urzędy, jednostki administracji publicznej oraz klienci indywidualni. Naszym największym priorytetem jest dostarczenie najwyższej jakości usług oraz zadowolenie klienta.

CO NAS CECHUJE?

PROFESJONALNY SERWIS

Świadczymy usługi oparte na fachowej wiedzy i doświadczeniu. Realizujemy zlecenia o szerokim zakresie i różnym stopniu uszkodzenia.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz usług, odnoszący się do różnorodności specyfiki usterek w przekazywanych nam sprzętach.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą docenianą przez coraz większą rzeszę klientów.

TANIOŚĆ NAPRAW

Wykwalifikowana kadra serwisantów przekłada się na stale rosnącą skuteczność napraw, a wszystko to w niskich cenach.

Usługi

Serwis

 

Naprawiamy  komputery stacjonarne, laptopy, telefony, tablety, drukarki oraz wiele innych urządzeń. Zapewniamy klientom jak najlepszą jakość diagnoz, napraw oraz gwarancje wszystko to w jak najkrótszym czasie by mogli cieszyć się z dogodności technologii bez przerw. Zostawiając nam sprzęt do naprawy nic nie ryzykujesz, jedynie to, że zostanie naprawiony.

 

Obsługa firm

 

Do każdej firmy oraz osoby podchodzimy indywidualnie spełniając przy tym wszystkie ich oczekiwania oraz potrzeby. Zapewniamy szkolenia, serwis, obsługę informatyczną by usprawnić działanie Państwa przedsiębiorstw oraz najzwyczajniej chcemy pomóc gdy wystąpi jakiś problem. Ponieważ to nasza specjalność.  

 

Monitoring

 

Zajmujemy się instalacją kompleksowych systemów monitoringu zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksowy audyt przed zakupem systemu , fachową instalację i konfigurację oraz szkolenia z zakresu obsługi. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa. 

 

Alarmy

 

Oferujemy fachowe doradztwo oraz instalacje zabezpieczeń takich jak czujniki czy alarmy aby zapewniać naszym Klientom jak największe poczucie bezpieczeństwa.  Im wcześniej zdecydują się Państwo na instalacje systemu alarmowych tym mniejsze ryzyko wystąpienia zagrożenia, dlatego zachęcamy zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wideodomofony

 

Prowadzimy sprzedaż oraz wykonujemy usługi instalacyjne domofonów oraz wideodomofonów. Oferujemy sprzęt renomowanych producentów, który zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie całego systemu. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo oraz konsultacje.

 

Ustawianie anten

 

Jak ustawić antenę ? Gdzie ją skierować ?  Jaki wzmacniacz, zasilacz, kabel?  Nie musisz się tym już przejmować. Nasi serwisanci przyjadą do Ciebie na miejsce i ustawią twoją antenę na właściwy tor. Zadbają o najlepsze parametry sygnału byś mógł cieszyć się telewizją bez żadnych przerw.

 

 

Galeria
Dane kontaktowe
ul. Główna 1
62-580 Grodziec
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole