Skocz do zawartości
LM.plImprezyDobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Dodano: , Żródło: Urząd Miejski w Koninie
Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy:

30 lipca godz. 21.30

6 sierpnia godz. 21.30

13 sierpnia godz. 21.30

Wstęp wolny

"Błąd systemu", "Na rauszu" oraz "Szef Roku" to trzy filmowe propozycje na tegoroczne "DOBRE FILMY NA BULWARZE NADWARCIAŃSKIM". Miasto Konin i Koniński Dom Kultury zapraszają do letniego kina plenerowego 30 lipca, 6 i 13 sierpnia. Projekcje o godz. 21.30.

30 lipca o godz. 21.30 zobaczymy  film pt. „Błąd systemu” - niemiecki dramat z 2019 r. o dziewięcioletniej dziewczynce, która sprawia kłopoty swoim agresywnym zachowaniem. Nikt nie dostrzega, że pragnie ona tylko odrobiny miłości. Reżyseria: Nora Fingscheidt

Tydzień później, 6 sierpnia o godz. 21.30 rozpocznie się film „Na rauszu” opowiadający historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, którzy testują alkoholową metodę, mającą polepszyć jakość ich życia i pomóc otworzyć się na świat. Nie przewidzieli jednak konsekwencji bycia w ciągłym stanie nietrzeźwości. Reżyseria: Thomas Vinterberg. Produkcja: Dania / Szwecja / Holandia (2020)

Cykl Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim zakończy 13 sierpnia o godz. 21.30 „Szef roku” – hiszpańska komedia o charyzmatycznym właścicielu fabryki, który chce otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu. Jego zmagania napotykają jednak po drodze rozmaite przeciwności, choćby żądnego zemsty byłego pracownika. Reżyseria: Fernando León de Aranoa.

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole