Skocz do zawartości

Masz ważną informację? Prześlij nam tekst, zdjęcia czy filmy na WhatsApp - 739 008 805. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyFestiwal Rękodzieła Cudeńka

Festiwal Rękodzieła Cudeńka

Dodano:
Festiwal Rękodzieła Cudeńka

11-12 kwietnia 2026
Hala widowiskowo-sportowa, ul. Popiełuszki 2a, Konin
Wstęp w godzinach 10:00 - 18:00

Festiwal Rękodzieła „Cudeńka” to spotkanie z przedmiotem, który powstał z potrzeby tworzenia, a nie z kalkulacji. To przestrzeń dla tych, którzy szukają sensu w detalu, śladu ludzkiej ręki w materii i historii ukrytej pod powierzchnią formy.

Każda praca obecna na festiwalu niesie ze sobą proces: czas, skupienie, eksperyment i decyzje, których nie da się powtórzyć seryjnie. Znajdziesz tu obiekty na pograniczu sztuki i użytkowości — ceramikę o nieoczywistych kształtach, biżuterię traktowaną jak małą rzeźbę, tkaniny, ilustracje i przedmioty, które wymykają się trendom i sezonowości.

„Cudeńka” to także dialog. Możliwość spotkania twórców, rozmowy o inspiracjach, materiałach i błędach, które czasem okazują się najciekawszym elementem pracy. To miejsce dla osób, które lubią wiedzieć, dlaczego coś wygląda właśnie tak, i które cenią rzeczy powstające w rytmie innym niż tempo masowej produkcji.

Festiwal Rękodzieła „Cudeńka” jest dla tych, którzy szukają przedmiotów z charakterem i ludzi z własnym językiem wizualnym. Dla kolekcjonerów codziennych drobiazgów, miłośników autorskich form i wszystkich, którzy wierzą, że prawdziwa wartość kryje się w rzeczach tworzonych powoli.

Zapraszamy po więcej szczegółów na stronę wydarzenia: https://fb.me/e/7gUY76rbA oraz na stronę www.cudenka.com

Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online za pośrednictwem strony: www.biletyexpo.pl

  • Normalny - 20 zł
  • Ulgowy - 15 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18-tego roku życia oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Bezpłatnie - dzieci do 5 lat
Festiwal Rękodzieła Cudeńka
Festiwal Rękodzieła Cudeńka
Festiwal Rękodzieła Cudeńka
Festiwal Rękodzieła Cudeńka
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole