I Koncert Uwielbieniowy „Corpus Dei”
Dodano:

Muzyka, modlitwa i wyjątkowa atmosfera już 4 czerwca w Kawnicach. Serdecznie zapraszamy na I Koncert Uwielbieniowy „Corpus Dei”, który odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia.
To będzie wieczór pełen uwielbienia, wspólnego śpiewu, modlitwy oraz duchowej refleksji podczas Uroczystości Bożego Ciała. Organizatorzy zapraszają wszystkich — rodziny, znajomych i osoby, które chcą zatrzymać się na chwilę od codzienności i przeżyć ten czas we wspólnocie wiary, pokoju i muzyki.
Niech ten wyjątkowy koncert stanie się przestrzenią radości, jedności i spotkania z Bogiem. Do zobaczenia w Kawnicach!
Przeczytaj również:Koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała







