Dzisiaj jest środa 20 czerwca 2018, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22393) SPORT FORUM FIRMY (5188) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
27 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Lekarze rodzinni bez porozumienia z NFZ, a umowy w ... (8)Niezatapialny Sokół. Mieli walczyć o utrzymanie, b ... (5)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyDylan.pl i Brazylijczycy na MALTA FESTIVAL w Koninie

Dylan.pl i Brazylijczycy na MALTA FESTIVAL w Koninie

Malta Festival Poznań 2017

Dodano: 5.06.2017 16:43
Źródło: DK Oskard

Gdzie: CKiS w Koninie

Kiedy: 21 czerwca - 2 lipca 2017

Gorące brazylijskie rytmy, Bob Dylan po polsku, premierowy spektakl Porywaczy Ciał oraz interaktywna podróż „Dookoła” z najmłodszymi - tak zapowiada się Malta Festival Poznań na bis w Koninie (21.06-2.07).

Już 21 czerwca brazylijscy tancerze będą zarażać koninian sambowym wirusem. Warsztaty poprowadzą Neemias Santana i Marcelo Galvao. Pierwszy jest choreografem i nauczycielem z Salvador da Bahia. Od 2013 roku współpracuje z grupą tancerzy, choreografów i producentów tańca zwanych obecnie Nii / Colaboratório, z którymi rozwija badania taneczne zainteresowane płynnością ruchu, jego filozofią i dramaturgią. Marcelo Galvao ukończył studia taneczne na Federalnym Uniwersytecie Bahia (UFBA). Obecnie prowadzi prace artystyczne i akademickie na temat tańca towarzyskiego i jego badań i kompozycji w tańcu współczesnym. Członek zespołu Viladanca w Salwadorze.

Dylan.pl to pionierska propozycja na polskiej scenie. Pierwszy kompleksowy portret Boba Dylana po polsku. Piosenki, które budzą emocje i dyskusje. To nowe odczytanie Dylana-poety i nowe spojrzenie na jednego z najważniejszych muzyków współczesności. Dylan.pl to akustyczny kwartet, w którego składzie są muzycy Elektrycznych Gitar, zespołu Urszuli i Zespołu Reprezentacyjnego. Kwartet oferuje własne aranżacje – w duchu nieco chuligańskim, podwórkowym, z ukłonem w stronę amerykańskiej tradycji muzycznej. Koncertu będzie można posłuchać już 23 czerwca o 19.30 w sali klubowej CKiS-DK Oskard.

W sobotę 24 czerwca widzowie zobaczą premierowy spektakl „Humanicana” Teatru Porywacze Ciał. Teatr istnieje od 1992 r. Założyli go Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk – zawodowi aktorzy, którzy w swojej pracy wykorzystują stylistykę wodewilu, kabaretu i happeningu, balansują między bezpośredniością psychodramy a dystansem metafory. Posługują się strategią parodii i pastiszu, używając znaków i symboli kultury współczesnej. „Humanicana” to 28. premierowy spektakl tego kolektywu.

2 lipca w interaktywną podróż „DOoKOŁA” wyruszą rodziny z dziećmi w wieku od 1,5 do 3 lat. To spektakl proponujący choreograficzne, interaktywne i wielozmysłowe doświadczenie najmłodszym widzom i ich opiekunom. Poprzez pracę z obiektem, ruchem, dźwiękiem i światłem artystki zachęcają uczestników do wejścia na scenę. Jej bezpieczna, artystyczna i uważnie skomponowana przestrzeń każdorazowo staje się miejscem twórczej i swobodnej eksploracji. Dzieci swoim spontanicznym działaniem, wciągają dorosłych do twórczej zabawy i stają się w „DOoKOŁA” przewodnikami po świecie sztuki. Spektakl zobaczyć można o 12.00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, wejściówki do odbioru w kasie CKiS-DK Oskard.

  • DYLAN.PL i BRAZYLIJCZYCY NA MALTA FESTIVAL POZNAŃ na bis w Koninie
  • DYLAN.PL i BRAZYLIJCZYCY NA MALTA FESTIVAL POZNAŃ na bis w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis konin,   dk oskard,   kino oskard,   malta festival na bis,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.