Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18968) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Dzieciaki w Centrum w KDK

Dodano: 19.03.2018 09:47
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 25 marca, godz. 14.00

Bilety: 10 zł

Koniński Dom Kultury, Kino Centrum i Europa Cinemas zapraszają 25 marca na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum’’. Na tydzień przed Wielkanocą nie może zabraknąć dobrych filmów, świątecznej atmosfery i wielkanocnych warsztatów.

,,Dzieciaki w Centrum’’ to ulubiony projekt  miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. Kino Centrum i Koniński Dom Kultury realizują projekt wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt organizujemy w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (z małymi wyjątkami). W programie: dobre kino oraz warsztaty filmowo-artystyczne dla najmłodszych.

Najbliższa akcja odbędzie się w niedzielę, 25 marca. Na początek dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film produkcji szwedzkiej ,,Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra’’. Lasse i Maja będą mieli do rozwiązania zagadkę zniknięcia wspaniałego, rodowego klejnotu Stelli Nostry. Detektywi będą pracować w trudnych warunkach, w których ścierać się będą interesy zwaśnionych włoskich rodów. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd szwedzkim miasteczku Valleby i doprowadzą do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina i Sary – młodzi widzowie i ich rodzice dowiedzą się już 25 marca w Kinie Centrum.

Po filmie familijnym dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Tym razem w atmosferze zbliżającej się Wielkanocy. Zajęcia prowadzą instruktorzy z Konińskiego Domu Kultury. Porozmawiają z dziećmi o magii filmów, o tym jak się je tworzy, nie zabraknie ćwiczeń aktorskich oraz warsztatów artystycznych, w tym działań plastycznych. Dzieci zabiorą do domu wielkanocne cudeńka stworzone podczas zajęć.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć film Władysława Pasikowskiego ,,Pitbull. Ostatni pies’’.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 19 marca.

Dzieciaki w Centrum

25 marca 2018, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,, Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra’’

Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15. 30 – film dla rodziców ,,Pitbull. Ostatni pies’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
 

  • Dzieciaki w Centrum w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.