Dzisiaj jest poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22330) SPORT FORUM FIRMY (5318) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
5 / 0oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin będzie zielony. Nieformalna Grupa chce "mias ... (21)Ekologiczny Konin: 6 autobusów hybrydowych i 6 ele ... (20)

Dzieciaki w Centrum w KDK

Dodano: 26.03.2018 13:43
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 22 kwietnia, godz. 14.00

Bilety na filmy: 10 zł, warsztaty: 10 zł

Świetne filmy, działania artystyczne i wspaniała zabawa – 22 kwietnia zapraszamy na ,,Dzieciaki w Centrum’’.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ wspólnie z Europa Cinemas. To elitarna sieć europejskich kin, do której od 2013 roku należy Kino Centrum. Naszą misją jest  przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. ,,Dzieciaki w Centrum’’ to ulubiony projekt  miłośników filmów i dobrej zabawy z Konina. W programie: dobre kino oraz warsztaty filmowo-artystyczne dla najmłodszych.

Kolejna odsłona projektu w niedzielę, 22 kwietnia. Tego dnia dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film animowany ,,Luis i obcy’’ (produkcja: Dania, Luksemburg, Niemcy). To opowieść o 12-letnim chłopcu Luisie, który czuje się bardzo samotny, nie ma przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Pewnego dnia na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne. Nie zabraknie rozmów o powstawaniu filmów, a także nauki podstaw aktorstwa. Do tego tańce hulańce i zajęcia plastyczne.

W czasie, gdy dzieci będą się bawiły na warsztatach, rodzice wrócą do kina, by obejrzeć rewelacyjną francuską komedię ,,Daddy Cool’’. Opowieść o 40-letnim, kompletnie niedojrzałym Adrienie, który postanawia założyć domowe przedszkole. Maluchy, którymi się zajmuje przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci).  Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 16 kwietnia.  

Dzieciaki w Centrum

22 kwietnia, niedziela

Godz. 14.00 – film familijny ,, Luis i obcy’’

Godz. 15.30 - warsztaty filmowo-artystyczne dla dzieci

Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Daddy Cool’’

Bilety na film: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł
 

  • Dzieciaki w Centrum w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.