Dzisiaj jest poniedziałek 25 marca 2019, imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22329) SPORT FORUM FIRMY (5318) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
5 / 0oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin będzie zielony. Nieformalna Grupa chce "mias ... (21)Ekologiczny Konin: 6 autobusów hybrydowych i 6 ele ... (20)

Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną

Dodano: 5.11.2018 13:40
Źródło: LM.pl

Zmiany organizacji ruchu w Turku. Związane to będzie z rekonstrukcją historyczną na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

„Wydarzenia z 11.XI.1918 roku – śmierć profesora Kączkowskiego” - pod takim tytułem 10 listopada o godz. 16:00 na ul. Kaliskiej w Turku organizowana będzie rekonstrukcja historyczna. W związku z tym Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Automobil Klub Turek informuje, że w sobotę od godz. 15:00 do 18:30 nastąpi zamknięcie ruchu kołowego na ul. Kaliskiej (droga dwujezdniowa), na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Szkolną. Natomiast zakaz parkowania obowiązywać będzie od godziny 12:00 do 18:30.

  • Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną
  • Turek. Organizacja ruchu w związku z rekonstrukcją historyczną

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.