Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Salon Poezji z Anną Seniuk

Dodano: 26.11.2018 13:54
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 16 grudnia, godz. 18.00

Bilety: 15 zł (Karta Seniora), 20 zł

Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor sztuk teatralnych będzie gościem Świątecznego Salonu Poezji, który odbędzie się w Konińskim Domu Kultury 16 grudnia.

Na świąteczny salon zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Tradycją jest bowiem, że grudniowe czytanie poezji to również spotkanie pokoleń. Hasło salonu brzmi: ,,Wśród nocnej ciszy…” czy ty z niej coś jeszcze słyszysz…?! Poezję na Święta i Boże Narodzenie czytać będą Anna Seniuk i Maksymilian Rogacki. Towarzyszyć im będą Muzyczne Anioły – Chór Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie. Podczas grudniowego Salonu Poezji nie zabraknie poezji poświęconej świętom Bożego Narodzenia, rodzinie, miłości i tradycji.

Anna Seniuk od roku 2003 występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.  Występowała także w Teatrze Telewizji, w filmach i w licznych serialach. Niezapomnianą kreację aktorską Magdy Karwowskiej stworzyła w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” w reżyserii Jerzego Gruzy. Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia od lat 70. XX w. Do tej pory zagrała ponad 40 ról radiowych, wśród nich znalazły się także słuchowiska dla dzieci.

Maksymilian Rogacki jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie. Znany z wielu seriali telewizyjnych, między innymi ,,Przyjaciółki”, ,,Czas honoru”, ,,Złotopolscy”, ,,Kryminalni”, ,,Barwy szczęścia” czy ,,Klan”.

Świąteczny Salon Poezji w Konińskim Domu Kultury rozpocznie się 16 grudnia o godz. 18.00.

Bilety w cenie 20 zł  i 15 zł (Karta Seniora) do nabycia w kasie Konińskiego Domu Kultury.

Fot. Zdzisław Siwik

  • Salon Poezji z Anną Seniuk

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.