Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19441) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (3)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Komediowy marzec w „Teatrze na peryferiach” w Brzeźnie

Dodano: 20.02.2019 15:21

Gdzie: "Teatr na Peryferiach", Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie, Brzeźno ul. Główna 70a
Kiedy: 8, 9, 10, 29, 30 marca

Działający od dwóch lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie "Teatr na Peryferiach" zaprasza na marcowe spektakle. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć dwie produkcje: znakomitą komedię "Związek otwarty" oraz "Grubaskę" - monodram w wykonaniu Izabeli Noszczyk. W obsadzie spektakli znaleźli się aktorzy teatrów z Kalisza i Łodzi, których GOK w Brzeźnie zaprosił do współpracy. 

"Związek otwarty" - komedia
Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie:
piątek, 8 marca godz. 19:00
sobota, 9 marca godz. 18:00
niedziela, 10 marca godz. 18:00

Bilety: www.teatrnaperyferiach.pl oraz w kasie GOK Brzeźno (rezerwacje: tel. 63 220 47 93 do 6 marca, odbiór przed spektaklem)

"Grubaska" - komedia, monodram w wykonaniu Izabeli Noszczyk
Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie:
piątek, 29 marca godz. 19:00
sobota, 30 marca godz. 19:00
bilety: www.teatrnaperyferiach.pl oraz w kasie GOK Brzeźno (rezerwacje: tel. 63 220 47 93 do 27 marca, odbiór przed spektaklem)

Ceny biletów:
Normalny - 30,00 PLN
Ulgowy (Karta Dużej Rodziny) - 22,50 PLN
Grupowy (pow. 10 osób) - 25,00 PLN

----------------------------

ZWIĄZEK OTWARTY | Błyskotliwa, grana na całym świecie komedia Dario Fo - laureata literackiej nagrody Nobla (1997) oraz jego żony, Francy Rame o trudnych relacjach znudzonego sobą małżeństwa. Ona - histeryczka, którą życie doprowadza na skraj załamania, skłonna również do nagłych zmian nastroju. On - typ kochliwego macho, z dość ambiwalentnym stosunkiem do instytucji małżeństwa. Wybuchowa mieszanka charakterów, wzajemne wyrzuty i skrywane, dotąd niewypowiedziane pragnienia - czy ta historia może śmieszyć? Z pewnością, bo od lat bawi do łez widzów z całego świata.

Autorzy: DARIO FO, FRANCA RAME 
Reżyseria: MAŁGORZATA KAŁĘDKIEWICZ-PAWŁOWSKA, MARCIN TRZĘSOWSKI 
Scenografia: KRZYSZTOF KĘDZIORA 
Realizacja światła i dźwięku: ANNA ŚWIDERSKA 
Występują: MAŁGORZATA KAŁĘDKIEWICZ-PAWŁOWSKA, MARCIN TRZĘSOWSKI, KRZYSZTOF KĘDZIORA 
Czas trwania: 70 min. 
Produkcja: GMINNY OŚRODEK KULTURY W BRZEŹNIE // TEATR NA PERYFERIACH 
Oprawa graficzna: KATARZYNA GAŁCZYŃSKA

GRUBASKA | Żyjesz w świecie, który wymaga od ciebie doskonałości. A przynajmniej tak ci się wydaje: świat kocha tylko doskonałych. Ci niedoskonali mają przechlapane, mają zołzy zamiast koleżanek w pracy, mają faceta bydlaka, nawet w sklepie nimi pomiatają. A ty taka właśnie jesteś: niedoskonała. Jesteś... gruba. Zrób w końcu coś ze sobą! Odchudź się, wtedy znikną twoje wszystkie problemy. Grubi nie zasługują na szczęście. Czy jednak na pewno tak jest? Czy twoje problemy to tylko kwestia kilogramów? Czy inni patrząc na ciebie widzą tylko te kilogramy? A może sekret tkwi gdzie indziej, w twojej głowie? Tak, to prawda, zawsze warto podjąć walkę o siebie ze sobą. Tylko wtedy masz szansę na zwycięstwo. Zawsze warto coś zrzucić. Ale czy prawdziwym i jedynym zwycięstwem są szczupłe nogi i talia osy? Zwycięstwo ma wiele wymiarów. „Grubaska”, to sceniczna adaptacja opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej „Lardżelka” w reżyserii Błażeja Baraniaka, która swoją premierę miała w 2016 roku na deskach Teatru Miejskiego w Lesznie. W roli tytułowej Izabela Noszczyk.

reżyseria: Błażej Baraniak, Elżbieta Zającówna 
kostiumy: Aleksandra Szempruch 
muzyka: Damian - Neogenn - Lindner 
reżyseria światła: Sebastian Nowicki
W roli tytułowej: Izabela Noszczyk

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:teatr na peryferiach

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.