Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17083) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Fede ... (0)

SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis

Szukając Romea (wg Williama Shakespeare’a)

Dodano: 20.05.2019 18:26
Źródło: DK Oskard

Gdzie: W Konińskim Domu Kultury

Kiedy: 26.06.godz.19:00

„Armia jednostki / Army of the Individual” to idiom tegorocznego Malta Festival Poznań. W ramach konińskiej odsłony festiwalu będzie można zobaczyć dwa spektakle: „Poszukując Romea” i „rOdandO” oraz posłuchać koncertu Johna Portera. Malta na Bis odbędzie się od 26 do 29 czerwca.

26 czerwca o 19.00 W Konińskim Domu Kultury widzowie zobaczą spektakl Szukając Romea przygotowany przez Teatr Bagatela z Krakowa. Każdy z siedmiu bohaterów spektaklu powstałego z inspiracji tragedią Shakespeare’a marzy o roli Romea. Wychodząc od sytuacji przesłuchania grupa performerów zmierzy się z shakespeare’owskimi scenariuszami, wypróbowując ich emancypacyjny potencjał. Łącząc pracę badawczą, psychoterapię integracyjną przy keybordzie, kulturystkę i melorecytacje, aktorzy wyruszą na poszukiwania nieoczywistych i odrzuconych portretów słynnego teatralnego kochanka. Przedstawienie prezentowane było na XXII Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku, w 2018 r., w nurcie „Wkurzone na Szekspira”. informacje . Bezpłatne wejściówki na spektakl „Szukając Romea” można odbierać w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47a. Na spektakl „rOdandO” wstęp jest wolny.

  • SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis
  • SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis
  • SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis
  • SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis
  • SZUKAJĄC ROMEA Malta na bis

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:malta na bis,   ckis dk oskard,   szukajac romea

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.