Skocz do zawartości
LM.plImprezyKino pod gwiazdami: Magia w blasku księżyca

Kino pod gwiazdami: Magia w blasku księżyca

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kino pod gwiazdami: Magia w blasku księżyca

Gdzie: plac przed KDK

Kiedy: 12 lipca, godz. 22.00

wstęp wolny

Kino pod gwiazdami, czyli wakacyjne wieczory na świeżym powietrzu przy dobrym filmie! Zapraszają Koniński Dom Kultury i Kino Centrum.

Mieszkańcy Konina i goście polubili tę formę wakacyjnej rozrywki. Seanse Kina pod gwiazdami co roku cieszą się sporą popularnością.

Kino pod gwiazdami stanie przed Konińskim Domem Kultury 12 lipca. Tego dnia obejrzymy wspólnie komedię romantyczną ,,Magia w blasku księżyca” z Emmą Stone i Colinem Firthem. Przeniesiemy się do Francji w lata 20. Wtedy właśnie Stanley (Firth) wyrusza z misją do posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie udaje zamożnego biznesmena, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Stone). Tajemnicza Sophie rzekomo potrafi czytać w myślach i rozmawiać z duchami.

Polską komedię romantyczną ,,Dzień dobry, kocham cię!!” obejrzymy w kinie plenerowym 26 lipca. Ekran stanie również na placu przed Konińskim Domem Kultury. Będzie to historia lekarza Szymona, który pracuje w jednej z prywatnych warszawskich klinik. Jego serce mięknie, gdy spotyka Basię – miłośniczkę jazdy na rolkach. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają.

Dodajmy, że w sierpniu kino plenerowe przeniesie się do starej części Konina, gdzie wyświetlane będą ,,Dobre filmy na bulwarze”.

Kino pod gwiazdami

12 lipca – plac przed KDK - ,,Magia w blasku księżyca”

26 lipca – plac przed KDK - ,,Dzień dobry, kocham cię!”

Początek seansów: godz. 22.00

Wstęp wolny!

Kino pod gwiazdami
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole