Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21101) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turek. Powstanie pierwsza strefa wolna od dymu tyt ... (3)Wróciły seniorki, wrócą seniorzy? Trening naborowy ... (0)

Koncert Kasi Kowalskiej

Dodano: 29.08.2019 12:36
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 13 października, godz. 19.00

Bilety: 110 zł

Koncert Kasi Kowalskiej 13 października 2019 w Konińskim Domu Kultury! Wokalistka świętuje 25-lecie pracy artystycznej oraz promuje nową płytę ,,Aya”.

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, kompozytorek i autorek tekstów na polskiej scenie muzycznej.

Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. W 2018 roku minęło 25 lat jej pracy artystycznej. Ponadto wokalistka wydała nowy album ,,Aya”, na który fani czekali 10 lat. Trasa koncertowa zorganizowana z okazji jubileuszu pracy artystycznej objęła kilkanaście miast w całym kraju, w tym Konin.

13 października w Konińskim Domu Kultury na pewno usłyszymy największe przeboje artystki: „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre” i wiele innych. Nie zabraknie też utworów z najnowszej płyty m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Z pewnością czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała w ciągu 25 lat artystycznej kariery.

Na koncert Kasi Kowalskiej z zespołem zapraszają Koniński Dom Kultury i Adria Art.

Kasia Kowalska z zespołem – 25-lecie

Koniński Dom Kultury

13 października, godz. 19.00

Bilety: 110 zł

  • Koncert Kasi Kowalskiej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.