Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20650) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Koncert Złota Szekla: Grzegorz Tyszkiewicz

Dodano: 5.11.2019 13:50
Źródło: LM.pl

Gdzie: MDK Konin (ul. Przemysłowa 3d)
Kiedy: 15 listopada, godz. 18.00 
Bilety: 10 zł do kupienia w CKiS Konin (ul. Okólna 47a)

Gdzie: MDK Konin (ul. Przemysłowa 3d)
Kiedy: 15 listopada, godz. 18.00 
Bilety: 10 zł do kupienia w CKiS Konin (ul. Okólna 47a)

Od 2013 roku żeglarskim Regatom Barbórkowym towarzyszy reaktywowany koncert szant Złota Szekla. W tym roku gwiazdą będzie Grzegorz Tyszkiewicz. 

To solista, autor tekstów, juror, konferansjer, reżyser koncertów, marynarz. Znany pod pseudonimem ,,GooRoo". Wizytówką artysty jest mocny niski głos o pięknej barwie, unikalna interpretacja piosenek oraz doskonały kontakt z publicznością. Grzegorz jest laureatem ogromnej ilości nagród, w ostatnich latach otrzymał m.in. Nagrodę Prezesa Polskiego Związku Żeglarskiego (Shanties 2006) oraz Nagrody im. Tomka Opoki za najlepszy tekst piosenek premierowych: "Żeglareczki" (Shanties 2002) i „Moje Mazury” (Shanties 2008).

Towarzyszyć mu będą zwycięzcy Szkolnej Szekli, czyli konkursu piosenki żeglarskiej. W środę 6 listopada w Szkole Podstawowej nr 15 w Koninie odbędą się eliminacje, w których wystartuje siedemnastu młodych artystów. Trójka najlepszych pojawi się na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. 

Koncert rozpocznie się 15 listopada o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Bilety są już dostępne w CKiS przy ul. Okólnej 47a w Koninie. Koszt wejściówki - 10 zł. 

  • Koncert Złota Szekla: Grzegorz Tyszkiewicz

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.