Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17500) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

KOBIETY Z PASJĄ - ciekawe bohaterki, inspirujące rozmowy (Konin Miasto Kobiet)

Dodano: 26.02.2021 11:37

Kiedy: 7 marca, 17.00

Gdzie: CKiS - DK Oskard z ograniczoną liczbą widzów (wejściówki)

oraz online

W projekcie Konin Miasto Kobiet nie może zabraknąć ciekawych bohaterek, które znakomicie łączą codzienne życie z interesującymi pasjami.

W tym roku w Mieście Kobiet zagoszczą: urzędniczka, a po godzinach motocyklistka Ewa Adamska. O kobiecych sprawach porozmawiamy z prezeską Konińskiego Kongresu Kobiet Ewą Jeżak, która słynie w regionie z wyrobu serów i pieczenia chleba. O artystycznym powrocie w rodzinne strony opowie malarka Marlena Hewitt, która z wielkiego Bostonu przyjechała do małego Kałka w gminie Krzymów i sale wystawowe zamieniła na naukę dzieci artystycznego spojrzenia na świat w małej, społecznej szkole. O swoim Lawendowym Lądzie opowie Małgorzata Sikorska, która zmieniła zawód nauczycielki na uprawę lawendy. Nad Wartą stworzyła swój azyl w lawendowym odcieniu. A w mroźne strony zabierze nas Paulina Zielińska, która spędziła pół roku na Antarktyce. Marzy o tym, żeby tam wrócić. I mimo arktycznego mrozu, na spotkaniu z Kobietami z pasją, będzie z pewnością gorąco.

Spotkaniu będzie towarzyszyć koncert Oliwii Szadkowskiej - uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie w klasie fortepianu jazzowego.
Czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym naszego miasta. Brała udział w takich wydarzeniach jak Jazzonalia, Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca czy liczne koncerty Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, z którym współpracuje. Współtworzy koniński sekstet wykonujący muzykę Astora Piazzolli. Realizuje się również jako wokalistka.
Tego wieczoru usłyszymy w jej wykonaniu standardy muzyki jazzowej z repertuaru takich artystów jak Nat King Cole, George Shearing czy Keith Jarrett.

Spotkanie odbędzie się z udziałem publiczności oraz online: 7 marca, g. 17.00.

Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa w spotkaniu, w DK Oskard może uczestniczyć ograniczona liczba osób.
Wejściówki do odbioru w kasie Oskardu, od 27 lutego.

Transmisję ze spotkania można oglądać na:
www.lm.pl
facebook.com/portalLM
facebook.com/kmk.konin
facebook.com/ckis.konin
YouTube/ portalLM

Zapraszają: Anna Pilarska LM.pl oraz CKiS w Koninie.

  • KOBIETY Z PASJĄ - ciekawe bohaterki, inspirujące rozmowy (Konin Miasto Kobiet)

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kobieta,   konin miasto kobiet,   pasja,   spotkanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.