Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16627) SPORT FORUM FIRMY (5607) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)Konin. Rozpoczęło się głosowanie na nazwy rond i w ... (2)

Kino plenerowe przed KDK

Dodano: 10.05.2021 10:06
Źródło: LM.pl

Gdzie: plac przed KDK

Kiedy: 22 maja, godz. 21.00 (od 20.30 niespodzianki i konkursy)

wstęp wolny

Wszystkich kinomaniaków, tęskniących za kulturalnymi wrażeniami, Koniński Dom Kultury zaprasza 22 maja do kina plenerowego.

Przypomnijmy, że będzie to drugie spotkanie w kinie pod gwiazdami. 15 maja obejrzeliśmy komedię ,,Palm Springs" uwalniając wspólnie kulturę po czasie lockdownu. 

W sobotę, 22 maja zapraszamy natomiast na francuską komedię ,,Arab Blues”. Film pełen światła i soczystych kolorów, który opowiada o uniwersalnym konflikcie tradycji z nowoczesnością. Wychowana we Francji Selma postanawia wrócić do Tunezji, aby otworzyć gabinet psychoanalityczny. Jednak kulturowe różnice generują serię zabawnych pomyłek i nieporozumień.

Spotkajmy się w kinie plenerowym pod gwiazdami 22 maja na placu przed Konińskim Domem Kultury o 20.30. Będą niespodzianki i konkursy, a film wystartuje o 21.00. Wstęp wolny. Wydarzenie odbędzie się reżimie sanitarnym.

W wydarzenie włącza się Meloradio, które uatrakcyjni oprawę kina plenerowego i będzie miało dla widzów niespodzianki. Słodką, lodową niespodziankę przygotuje również LodoChatka z Konina, a wszyscy, którzy kochają przekąski będą mogli kupić popcorn, nachosy i watę cukrową od Stanley Food. 

Kino plenerowe przed KDK
sobota, 22 maja

20.30 - konkursy i niespodzianki

21.00 - film ,,Arab Blues", czas: 1 godz. 30 min.

Wstęp wolny.  • Kino plenerowe przed KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.