Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (14885) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

MDK zaprasza - In Memoriam Kora

Miłość to wieczna tęsknota

Dodano: 15.07.2021 14:21

26 lipca, godz. 20
Muzeum Okręgowe w Koninie 

Kolejna niezwykła muzyczna podróż przed nami !  Tym razem w Muzeum Okręgowym w Koninie spotkamy się z muzyką ikony polskiego rocka – Korą. Piosenki tej wybitnej artystki zaśpiewa w koncercie In Memoriam Kora - ,,Miłość to wieczna tęsknota” Dominika Sarnowska. Jej instruktorką jest Sylwia Dziardziel. Dominice będzie towarzyszył zespół TMS, składający się z muzyków rockowych z całej Polski.

Zaproszenia do odbioru od jutra popołudniu w MDK i w muzeum. Organizatorem koncertu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Muzeum Okręgowe w Koninie oraz Miasto Konin.

,,O zmarłej 28 lipca 2018 Korze mówi się dziś jak o legendzie. Media przypominają, choć tak naprawdę nigdy nie zapomniały, jej utwory, wypowiedzi, stylizacje. Kora broniła prawa do równości wszystkich, hołdowała demokracji, zarażała miłością. Z wielkiej popularności korzystała w słusznej sprawie. Jako jurorka programu "Must Be the Music" dawała szansę uzdolnionym na dobry start w świecie muzyki. Jako kobieta zmagająca się z nowotworem, działała na rzecz refundacji leku dla kobiet z zaawansowanym rakiem jajnika - i dopięła swego.”

Vouge

  • MDK zaprasza - In Memoriam Kora

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   Kora,   zespół,   muzeum

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.