Skocz do zawartości
PILNE

ZDM: Remonty bieżące nawierzchni na ul. Przemysłowej w Koninie. Od ronda Solidarności do "ślimaka" ruch wahadłowy. 

LM.plImprezyKino pod gwiazdami- Pies

Kino pod gwiazdami- Pies

Dodano:
Kino pod gwiazdami- Pies
#kdk #kinopodgwiazdami #pies

Gdzie: plac przed KDK

Kiedy: 1 lipca 2022, godz. 22:00

wstęp wolny

Lipcowe piątki pod znakiem kina w plenerze! – to najbardziej lubimy w wakacje. W tym roku Kino Centrum zaprasza na pięć filmów do Kina pod Gwiazdami.  Z dobrą komedią spotkamy się 1,8,15, 22 i 29 lipca. Na seanse zapraszamy na plac przed Koniński Dom Kultury, osiedle Zatorze oraz osiedle Gosławice. 
Na placu przed Konińskim Domem Kultury widzimy się 1, 8 i 15 lipca o godz. 22.00. W Kinie pod Gwiazdami zobaczymy:

,,Pies”
Reżyseria: Reid Carolin, Channing Tatum. Scenariusz: Reid Carolin. Gatunek: komedia. Produkcja: USA. Premiera: 17 lutego 2022.

Były Ranger Jason Briggs nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek Lulu. Delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że Briggsa nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem, ale otwartą agresją w myśl zasady „mam zęby i nie zawaham się ich użyć”.

Kino pod gwiazdami- Pies
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole