Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKoncerty uwielbianego André Rieu „Miłość mieszka pośród nas” w Kinie Oskard

Koncerty uwielbianego André Rieu „Miłość mieszka pośród nas” w Kinie Oskard

Dodano:
Koncerty uwielbianego André Rieu „Miłość mieszka pośród nas” w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 19 i 27 sierpnia, 3 i 24 września

Bilet: 35 zł

Spędź wieczór pod gwiazdami z naszym ukochanym królem walca! Obejrzyj w kinie ten nowy, szalony koncert muzyki klasycznej i rozrywkowej!

Bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Retransmisje letnich koncertów plenerowych wprost z jego rodzinnego Maastricht do kin na całym świecie to już tradycja. Co roku, w lipcu, to zabytkowe miasteczko odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach.

Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

Na pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście.

19 i 27 sierpnia, 3 i 24 września, Kino Oskard.

Bilety 35 zł dostępne w kasie Oskardu oraz na www.ckis.konin.pl

Koncerty uwielbianego André Rieu „Miłość mieszka pośród nas” w Kinie Oskard
Czytaj więcej na temat:Andre Rieu , CKiS , koncert, Kino Oskard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole