LM.plSportDobry mecz i wygrana KKF-u Konin. Osiem goli w Białymstoku

Dobry mecz i wygrana KKF-u Konin. Osiem goli w Białymstoku

I liga

KKF Automobile Torino Konin wygrał trzeci mecz w sezonie

Choć pojechali tylko w dziesięciu z Białegostoku wracali w bardzo dobrych humorach. KKF Konin odniósł trzecie zwycięstwo w lidze. Cztery gole zdobył Przemysław Skibiszewski, hat-tricka upolował Mateusz Mroziński.

Pierwszemu z wymienionych ostatnio bardzo szwankowała skuteczność. Jednak dzisiaj to był jego dzień. W szóstej minucie położył na ziemi bramkarza gospodarzy i zdobył bramkę na 1:0 dla KKF-u. W drugiej połowie dorzucił kolejne trzy trafienia, w tym dwa w 39. minucie, gdy Bonito było już zupełnie rozbite. Koninianie prowadzili wówczas 6:4, a białostoczanie chyba już pogodzili się z porażką.

Przy tym wszystkim długo nic nie wskazywało na taki wynik. Bonito prowadziło do 28. minuty 3:1. Wtedy sygnał do walki dał Mateusz Mroziński. W siedem minut upolował hat-tricka i mecz zupełnie zmienił swój przebieg.

W najbliższą sobotę o godz. 13.00 w hali Rondo kolejny ważny mecz. KKF podejmie Wenecję Pułtusk, która znajduje się ledwie pozycję wyżej od koninian. To będzie już ostatnie spotkanie I rundy rozrywane u siebie. Transmisję przeprowadzi portal LM.pl.

BAF Bonito Białystok – KKF Automobile Torino Konin 4:8 (11' Kamil Gryko, 22' Leandro Mascarenhos, 24' Miguel Angelo Sousa Sarmento, 36' Filip Dojlida – 6', 31', 39', 39' Przemysław Skibiszewski, 28', 32', 35' Mateusz Mroziński, 38' Krystian Andrzejczak)

KKF Automobile Torino Konin: Maciej Marciniak, Kacper Naskręcki – Mateusz Zaborski, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Krzysztof Budziński, Przemysław Skibiszewski, Nikodem Lipiński, Bartosz Wuczyński, Łukasz Łajdecki