Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19580) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)

Dlaczego warto postawić na osprzęt elektryczny Berker?

Materiał promocyjny

Dodano: 20.11.2018 13:26

Osprzęt elektryczny to dziedzina produktów, w przypadku której klienci stosunkowo rzadko zwracają uwagę na jakość czy design. Kwestia ta wynikała niegdyś z niewielkiego wyboru włączników czy gniazdek - większość wykonana była z plastiku i posiadała podobną formę. Obecnie jednak producentów osprzętu elektrycznego jest coraz więcej, co pozostaje nie bez wpływu na decyzje konsumenckie. Na szczególną uwagę zasługują produkty uznanych i solidnych marek, takich jak Berker.

Oferta firmy Berker

Berker to niemiecka firma, która już od 1919 roku działa na europejskich rynkach. Jeden z jej pierwszych oddziałów powstał w polskiej miejscowości Kórnik, położonej niedaleko Poznania. Obecnie w ofercie firmy znajduje się bogaty wybór osprzętu elektrycznego, który podzielony został na kilka kolekcji. Do najpopularniejszych należą m.in.

 • Berker B. Kwadrat
 • Berker B.3
 • Berker B.7
 • Berker K.1
 • Berker K.5
 • Berker Q
 • Berker R

Pełną ofertę gniazdek Berker znajdą Państwo na stronie https://gniazdka.elmar.pl/6-berker.

Seria Berker B. Kwadrat cieszy się największym zainteresowaniem. W katalogu tym znaleźć można osprzęt elektryczny różnego rodzaju. Do produktów tych należą przede wszystkim klasyczne gniazdka elektryczne dwufazowe i jednofazowe, a także pojedyncze i podwójne. W ofercie znaleźć można również łączniki z podświetleniem lub bez oraz modele jedno, dwu i trójklawiszowe.

Zróżnicowane produkty Berker

Poza standardowymi gniazdkami i łącznikami, w katalogach Berker znajdują się także inne produkty. Dotyczy to m.in. obrotowych i przyciskowych ściemniaczy światła, czujników ruchu czy regulatorów temperatury. Berker oferuje również gniazda niestandardowe, np.

 • antenowe RTV/SAT
 • telekomunikacyjne
 • multimedialne
 • głośnikowe pojedyncze i podwójne
 • dotykowe do sterowania modułami radiowymi
 • do zewnętrznych źródeł dźwięku
 • do kabla HDMI
 • do ładowania urządzeń przez USB

Podobnie jak w przypadku produktów firm konkurencyjnych, osprzęt elektryczny Berker pozwala na dobór odpowiednio dopasowanych ramek. Elementy montować można więc nie tylko pojedynczo, ale również w grupach mieszczących od dwóch do pięciu produktów - zarówno w pionie, jak i poziomie.

Wysoka jakość produktów Berker

Cechą wyróżniającą produkty firmy Berker jest wysoka jakość zastosowanych tworzyw, pozostająca nie bez wpływu na funkcjonalność. Osprzęt elektryczny marki można dzięki temu stosować zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i pokojach dziecięcych - bez obawy o nadmierną eksploatację oraz wystąpienie niebezpiecznej awarii. Produkty firmy Berker powstają na bazie specjalnie produkowanego duroplastu, który cechuje zwiększona wytrzymałość na wysoką temperaturę, intensywne promieniowanie UV oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, np. zadrapania. Osprzęt elektryczny marki jest ponadto odporny na wszelkie chemikalia, obecne np. w środkach czystości - dzięki temu poszczególne produkty można bez problemów stosować w łazienkach oraz pomieszczeniach kuchennych.

Elegancki i nowoczesny design

Wszystkie wyroby Berker wyróżniają się stylowym i estetycznym wyglądem, dzięki czemu doskonale prezentują się w pomieszczeniach. Osprzęt elektryczny uznanej niemieckiej marki jest w stanie nadać każdemu wnętrzu sporo elegancji oraz wyrafinowania. Na szczególną uwagę zasługuje wzornictwo zastosowane w serii Berker B. Kwadrat, które oparte zostało na uniwersalnej formie idealnego kwadratu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, które urządzone zostały w stylu minimalistycznym. Osprzęt z tej serii występuje w kilku kolorach, o zróżnicowanym stopniu połysku:

 • lśniący biały
 • lśniący kremowy
 • matowy alu
 • matowy antracyt

Połączenie chłodnych tonacji antracytowych gniazd i łączników jest w stanie doskonale wkomponować się we wnętrza urządzone w stylu industrialnym. Modele białe i kremowe są natomiast bardziej uniwersalne - pięknie prezentują się w stylizacjach pastelowych oraz pomieszczeniach skandynawskich. Dzięki szerokiej dostępności ramek i przycisków w różnych odcieniach, możliwości aranżacyjne z zastosowaniem produktów Berker są bardzo szerokie.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Produkty Berker pozwalają na stworzenie indywidualnie opracowanej instalacji, włącznie z uwzględnieniem systemu automatycznego sterowania funkcjami poszczególnych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest np. Berker radio Touch. Rozwiązanie to może służyć równocześnie jako:

 • zegar elektroniczny
 • budzik
 • odbiornik FM
 • odtwarzacz mp3

W ofercie marki znaleźć można także gniazda ze specjalną pokrywą, która razem z dodatkowym kołnierzem uszczelniającym jest w stanie zapewnić satysfakcjonującą klasę szczelności - IP44. Wysoki poziom bezpieczeństwa to istotna zaleta rozwiązań oferowanych przez firmę Berker. Osprzęt elektryczny marki wykonywany jest bezhalogenowo, co daje gwarancję ochrony nawet podczas pożaru. Wiele elementów obsługiwanych jest przez system zdalnego sterowania - m.in. ściemniacz obrotowy, regulator temperatury czy żaluzjowy łącznik czasowy. Urządzenia te zgodne są ze standardowymi systemami kanałów elektroinstalacyjnych - dzięki temu rozbudowa instalacji zasilającej jest w całym domu nie tylko bezpieczna, ale również bardzo łatwa.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:osprzęt elektryczny

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.