Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17923) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 11oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Około 430 uczestników przyjedzie walczyć w finale I ligi aerobiku

Dodano: 22.03.2019 10:33
Źródło: LM.pl

Ponad 40 drużyn z całego województwa weźmie udział w finale wojewódzkim I ligi aerobiku grupowego Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady. Zawody rozegrane zostaną w przyszłą środę w hali Rondo w Koninie. 

W ramach finałów odbędą się pokazy w trzech kategoriach wiekowych - Igrzysk Dzieci (uczniowie do szóstej klasy szkoły podstawowej), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (siódme i ósme klasy szkoły podstawowej) oraz Licealiady (szkoły średnie). Drużyny z całego województwa walczyć będą o tytuły mistrzów Wielkopolski. Zaprezentowane układy oceniane będą przez komisję sędziowską, która w swoich werdyktach brać będzie pod uwagę wykonanie elementów technicznych oraz ogólne wrażenie artystyczne.

W finałach nie zabraknie również reprezentantów Konina oraz regionu. W kat. dzieci wystartują reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 4 w Koninie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie i Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy. W starszej kat. młodzieży szkolnej wezmą udział zespoły Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie, Szkoły Podstawowej w Strzałkowie, Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie i Szkoły Podstawowej nr 1 w Koninie. Dwie konińskie szkoły walczyć będą o mistrzostwo w kat. szkół średnich - to I Liceum Ogólnokształcące oraz II Liceum Ogólnokształcące.

Konin to jeden z czołowych ośrodków aerobiku grupowego w Wielkopolsce. W ostatnich latach konińskie szkoły regularnie zdobywały medale mistrzostw Wielkopolski. Po złoto w 2016 roku udało się sięgnąć reprezentacji III LO w Koninie. 

Początek finału wojewódzkiego I ligi aerobiku w środę 27 marca o godz. 11.15 w hali Rondo w Koninie.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

zapowiada się bardzo ciekawa impreza proszę nie każdy może być osobiście zróbcie na przyzwoitym poziomie transmisję on line będę wdzięczny (dobry dźwięk i obraz) na LM, zachęcie szkoły do udziału chociaż jako widzowie fajna impreza Przydał by się w tym dniu większy bufet z wynalazkami dla młodzieży i dzieciaków to jest dobra impreza ma już kilku letnia renomę tak trzymać -podziękowania dla organizatorów nie wiadomo kto jest organizatorem Niestety brak rzetelnej informacji
Dodano: 22.03.2019 11:56    Przez: ~xxx
Z całego województwa,myślałem,że z całej polski
Dodano: 22.03.2019 12:18    Przez: ~E tam
W Koninie jakie szkoły mogą zająć podium?Ponadgimnazjalne mają szanse??
Dodano: 22.03.2019 15:35    Przez: ~Koninianka
Organizatorem jest Szkoła podstawowa nr 4 w Koninie :)
Dodano: 22.03.2019 20:18    Przez: ~Uczestnik
Organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska
Dodano: 23.03.2019 17:14    Przez: ~do Zbyszka
Taka drobna uwaga dla redaktora artykułu, w zawodach w tym roku 3 liceum nie weźmie udziału, powinno zostać wpisana w to miejsce 2 Liceum :)Pozdrawiam
Dodano: 22.03.2019 20:20    Przez: ~Szymon Ślugaj
Poprawione, mój błąd, źle spisałem z listy :) Dziękuję za zwrócenie uwagi!
Dodano: 22.03.2019 20:32    Przez: B.Skonieczny
a co z III LO przecież oni zawsze byli najlepsi
Dodano: 23.03.2019 11:25    Przez: ~koninianka
Zeszłoroczne zawody świadczą o tym że chyba raczej nie
Dodano: 23.03.2019 12:16    Przez: ~Koninianka 2
Czy to prawda,że niektóre szkoły płacą i zatrudniają fachowców aby robili dla nich układy taneczne? Wiecie w jakich szkołach tak robią?
Dodano: 23.03.2019 17:14    Przez: ~szok

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.