Dzisiaj jest wtorek 18 lutego 2020, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20904) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (2)„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)

Kamena Rally Team mistrzem Węgier! Wygrali ostatnią rundę

Dodano: 11.11.2019 18:59
Źródło: LM.pl

Z przewagą ponad pięciu minut na drugą ekipą Kamena Rally Team zwyciężył w Raid of the Champions. Dzięki temu Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz zapewnili sobie mistrzostwo Węgier.

Raid of the Champions był ostatnią rundą rajdowych mistrzostw Węgier. Rywalizacja trwała przez trzy dni i składała się z dziewięciu odcinków specjalnych. Słupczanie od początku dobrze weszli w rajd. Pierwszego dnia zanotowali dwa zwycięstwa i jedno drugie miejsce, ulegając jedynie na trzecim odcinku o ponad 30 sekund innemu polskiemu zespołowi M For Sport Rally (Marek Kubiczek - Artur Janda).

Kamena Rally Team bezkonkurencyjny był w sobotę, wygrywając wszystkie trzy odcinki specjalne. Obok M For Sport Rally o czołowe lokaty walczył jeszcze węgierski zespół Vital Sziget Kft. w składzie Peter Gyimoti - Patrik Kozma. Na wszystkich odcinkach słupczanie wygrywali ze swoimi rywalami minimum z 30-sekundową przewagą.

Niedziela rozpoczęła się od kolejnej wygranej Kamena Rally Team. Na dwóch ostatnich odcinkach lepsi od słupczan okazali się rywale - Kamena Rally Team wywalczył kolejno trzecie i czwarte miejsce, ale to wystarczyło. Czas łączny 3:24:33 i przewaga ponad pięciu minut dały Tomaszowi Białkowskiemu i Dariuszowi Baśkiewiczowi pierwsze miejsce w klasie UTV i w klasyfikacji generalnej.

Zwycięstwo w Raid of the Champions dało natomiast słupczanom mistrzostwo Węgier, rajd był bowiem ostatnią rundą tych zmagań. 

fot. Raid of the Champions / Kamena Rally Team

  • Kamena Rally Team mistrzem Węgier! Wygrali ostatnią rundę
  • Kamena Rally Team mistrzem Węgier! Wygrali ostatnią rundę
  • Kamena Rally Team mistrzem Węgier! Wygrali ostatnią rundę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.