Skocz do zawartości
LM.plSportDziesięć zespołów w II lidze futsalu. Start sezonu - 31 października

Dziesięć zespołów w II lidze futsalu. Start sezonu - 31 października

Dodano: , Żródło: LM.pl
Dziesięć zespołów w II lidze futsalu. Start sezonu - 31 października

Dziesięć drużyn, w tym KKF Konin, ma wystartować w II lidze futsalu w najbliżym sezonie. Pierwsza kolejka planowana jest wstępnie na 31 października.

Wielkopolski ZPN ogłosił zestawienie zespołów, które wystartują w najbliższym sezonie II ligi futsalu. Będzie ich dziesięć, czyli o dwa więcej, niż w zeszłym sezonie. W nowym sezonie do Konina nie przyjedzie Orlik Mosina, który awansował do I ligi. Zamiast tego zobaczymy aż trzy nowe drużyny - powracającą do rozgrywek po przerwie Perfectę Futsal Złotów, Czarnych Czerniejewo oraz Wooden Villa/Lucart Energy Września, czyli zespół, z którym w zeszłym roku KKF Automobile Torino Konin przegrał w finale wojewódzkiego Pucharu Polski.

Cały czas w rozgrywkach pozostaje sześć pozostałych drużyn: Piast Poniec, Futsal Rawicz, Futsal Poznań, Futsal Gostyń, Jurand Koziegłowy i Tarnovia Tarnowo Podgórne. Do startu nowego sezonu szykuje się również KKF Automobile Torino Konin. W zeszłą środę koninianie przeprowadzili trening naborowy do zespołu. 

Wstępnie pierwsza kolejka rozgrywek planowana jest na 31 października. KKF Konin w zeszłym sezonie został wicemistrzem II ligi. 

Czytaj więcej na temat:
futsal, II liga, KKF Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole