Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15027) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

Św. Mikołaj przyjedzie z... rajdowcami. Kamena Rally Team rozdaje prezenty swoim kibicom

Dodano: 17.12.2020 12:24
Źródło: LM.pl

Przyozdobiony w lampki Can-Am Maverick X3 wyruszy w weekend na ulice polskich miast. Kto go zatrzyma, może liczyć na prezent od samego św. Mikołaja.

Poczynając od najbliższego weekendu specjalną akcję świąteczną rozpoczynają rajdowcy z Kamena Rally Team. Wraz ze swoim przyozdobionym w lampki Can-Am Maverickiem X3 wyjadą na ulice miast. Ma to być trasa celebrująca wywalczony tytuł wicemistrzów Europy w rajdach terenowych.

Auto oraz zespół Kamena Rally Team można śmiało zatrzymywać. Dariusz Baśkiewicz i Tomasz Białkowski przygotowali bowiem dla swoich kibiców świąteczne prezenty. A kto przegapi odwiedziny słupeckich rajdowców niech się nie martwi - zawodnicy Kamena Rally Team będą w poszczególnych miejscowościach po kilka razy. 

  • Św. Mikołaj przyjedzie z... rajdowcami. Kamena Rally Team rozdaje prezenty swoim kibicom

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.