Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16365) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Półmaraton Złota Góra. Termin zawodów ponownie przesunięty

Dodano: 11.05.2021 12:36
Źródło: LM.pl

Nie 20 czerwca, a 5 września odbędzie się Półmaraton Złota Góra. Organizatorzy chcą, by impreza odbyła się w bardziej sprzyjającym czasie.

5 września to aktualna data tegorocznego Półmaratonu Złota Góra. Przyczyną przełożenia terminu ma być sytuacja epidemiczna. – We wrześniu bieg będzie ze względów epidemicznych bezpieczniejszy, bo więcej osób ma być już zaszczepionych – tłumaczy dyrektor biegu Adam Gapski. Dalszy termin zawodów może również pozwolić na przekształcenie imprezy w dwudniowe wydarzenie. Dzień przed głównym biegiem zawodnicy mogliby rywalizować na krótszej trasie.

Pierwotnie tegoroczny Półmaraton Złota Góra miał odbyć się 13 czerwca, ale został przesunięty o tydzień ze względu na termin pokrywający się z terminem ślesińskiej edycji Garmin Iron Triathlon. W pierwszej edycji zawodów wzięło udział ok. 200 biegaczy.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg,   Półmaraton Złota Góra,   półmaraton,   Złota GóraDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.